В Івано-Франківську волонтери “Дому Сірка” просять владу почути чотирилапих (фото)

Активісти “Дому Сірка” під білим будинком організували акцію із плакатами “Руки геть від притулку”.

Біля Івано-Франківської ОДА зібралось три десятки активістів, передає кореспонент Фіртки.

“Почуйте нас, бо завтра – 200 собак опиняться на ваших подвір’ях. Ми хочемо зробити усе, щоб ви були захищені від покусів. Але ні Гончарук, ні інші чиновники не хочуть допомогти, 10 числа ми маємо звільнити землю у Загвізді. Волонтери нарахували у місті 1200 безпритульних собак. Я прошу владу почути нас і повпливати на те, щоб ми змогли без проблем переїхати у притулок в Рибному” – каже керівник БО “Дім СіркаНаталія Когут.

Активісти наголосили, якщо спалять притулок немає сенсу бути волонтером. Зараз майже 300 тварин знаходяться в притулку та на перетримках.

Наталія Когут каже, що якщо вони не переїдуть в Рибне, то собаки опиняться на вулиці.Також, волонтери бояться провокацій від сусідів у Рибному та можливих підпалів вольєрів.

“Це не наша проблема, а проблема влади, бо ми робимо від себе усе залежне. Це не бізнес проект”, – зауважують учасники акції.

За словами Наталії Когут сільський голова Загвіздя не хоче, щоб на території був притулок для тварин, при тому, що у організації є всі дозвільні документи.

Варто зазначити, що перші від майбутнього притулку будинки розташовані на відстані 3000 метрів.

Читайте також:  На Франківщині пожежник врятував чоловіка у вихідний день (ВІДЕО)

Джерело.