В Івано-Франківську волонтери “Дому Сірка” просять владу почути чотирилапих (фото)

Активісти “Дому Сірка” під білим будинком організували акцію із плакатами “Руки геть від притулку”.

Біля Івано-Франківської ОДА зібралось три десятки активістів, передає кореспонент Фіртки.

“Почуйте нас, бо завтра – 200 собак опиняться на ваших подвір’ях. Ми хочемо зробити усе, щоб ви були захищені від покусів.Але ні Гончарук, ні інші чиновники не хочуть допомогти, 10 числа ми маємо звільнити землю у Загвізді. Волонтери нарахували у місті 1200 безпритульних собак. Я прошу владу почути нас і повпливати на те, щоб ми змогли без проблем переїхати у притулок в Рибному” – каже керівник БО “Дім СіркаНаталія Когут.

Активісти наголосили, якщо спалять притулок немає сенсу бути волонтером. Зараз майже 300 тварин знаходяться в притулку та на перетримках.

Наталія Когут каже, що якщо вони не переїдуть в Рибне, то собаки опиняться на вулиці. Також, волонтери бояться провокацій від сусідів у Рибному та можливих підпалів вольєрів.

“Це не наша проблема, а проблема влади, бо ми робимо від себе усе залежне. Це не бізнес проект”, – зауважують учасники акції.

За словами Наталії Когут сільський голова Загвіздя не хоче, щоб на території був притулок для тварин, при тому, що у організації є всі дозвільні документи.

Варто зазначити, що перші від майбутнього притулку будинки розташовані на відстані 3000 метрів.

.

Читайте також:  Синоптики зробили тривожний прогноз, такого ніхто не очікував у червні. Чи так має бути?

Джерело.