Хотілося плакати і кричати: дівчинка повернулося після сексуального рабства до мами(відео)

Зустріч зіпсували поліцейські та працівники соцслужб, які силоміць перехопили дитину дорогою додому. Дивом урятована дівчинка з села, яку п’ять днів підoзрювані в cyтeнeрстві дорослі силою утримували в київській квартирі, зустрілася з матір’ю. 15-річна Дарина повернулася додому на Житомирщину через тиждень після того, як із нею в Києві працював психолог, але ця історія дістала неочікуване продовження.

Історія доньки Лариси Карапетян сколихнула всю країну. У Києві невідомі утримували Дарину в неволі, били і змушували займатися пpocтитуцією. Аби врятуватися з 8-го поверху, вона кидала в коробках із-під сірників записки. Одну з них знайшла школярка, показала батькам і ті викликали поліцію.

Двох підoзрюваних cyтенерок затримали, їм загрожує до 10 років тюpми. Даша мала повернутися додому, де на неї чекала мама.

“Хотілося і кричати, і плакати, і розірвати її, що вона не послухала і поїхала. Я думала, що збожеволію, я спустошена до краю”, – твердить пані Лариса.

Вона погоджується на важку розмову лише задля того, аби захистити доньку від людського осуду.

“Зараз багато насміхаються над нею – ну, поїхала, допригалася. Щоб не зацькували, щоб вона не зробила нічого собі. Щоб дитина повірила, що вона не одна”, – пояснює мати.

Дарина закінчила 9-й клас і далі хотіла навчатися в столиці – разом зі старшою сестрою поїхала шукати училище. Коли повернулася, мамі сказала, що по інтернету знайшла ще й дві роботи – прибиральниці та няні.

“Я їй завжди говорила, що для твого віку ще зарано працювати. А їй хотілося новий комп’ютер і новий телефон”, – каже пані Лариса.

Впродовж чотирьох днів Даша завжди відповідала на мамині дзвінки й обіцяла повернутися вже за кілька днів.

Читайте також:  У Раді прийняли закон про скасування штрафних балів для водіїв за порушення ПДР: що це означає

“Не плакала, вона сміялася, була нормальною. Підставна господиня теж зі мною говорила, казала, що донька дуже роботяща, є слова-суржики, але вона відучує їх говорити, слухняна, дуже довольна. Господиня каже – дякую, що ви довірили неповнолітню дочку”, – розповіла матір.

Тоді вона й не підозрювала, що кожен раз Дарина розмовляла під наглядом насильників, які їй погрoжували. Правду дізналася, коли поліція звільнила дівчину.

“Кажу, Даша, чого ти в патрульній поліції? Мама, то все награно було, вони нoжа біля шиї тримали, хотіли зарізать мене. Мама, мене просто викрали і тримали у ceкcyальному pабстві”,- розповіла пані Лариса.

Після того, як історія набула розголосу, Даша боялася повертатися в село, і тиждень жила в сестри в Києві. З постраждалою дівчиною працював психолог, мати теж попросила про психологічну допомогу. Поїхати за донькою сама не могла – удома ще є син-інвалід. Коли за часом Дарина мала бути вже вдома, стається те, чого ніхто не чекав – дівчинка в супроводі старшої сестри повернулася додому в село, але на автостанції їх зупинила поліція і чомусь відвезла до працівників соцслужби.

“Ми ж маємо тепер якось вести цю сім’ю. Не з метою, щоб їм заподіяти зло”, – пояснили ті. Дарину поставили на облік для профілактичної роботи. У поліції пояснюють – наказ про бесіду з дитиною отримали з Києва. Хоча й визнають, що цим тpавмували дівчину.

“Так, помилка, але більше її ніхто турбувати не буде”, – кажуть правоохоронці.
Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...