Медики маріупольської лікарні прокоментували трагічну смерть хлопчика лише через тиждень після інциденту

22 липня в одній з місцевих приватних клінік Маріуполя під час операції померла дитина. Офіційна версія – хлопчик задихнувся через попадання стороннього предмета в дихальні шляхи. Медики ж з цим не погоджуються. Через тиждень після смерті маленького пацієнта, представники стоматологічної клініки, де й сталась трагедія, погодилися зустрітись з журналістами.

Півроку тому в цьому дому звучав дитячий сміх і було багато щастя. Місцеві журналісти готували сюжет і випадково познайомились з цією сім’єю. Того дня в Олежика був день народження.Щасливі батьки з малюком зустрічали знімальну групу. 22 липня цього року життя сім’ї назавжди перевернулось.

Вранці малюка зібрали для походу в стоматологію лікувати зуби. Клініку вибирали довго. Зупинились на цій, бо тут запропонували лікування у стані медикаментозного сну. Свою роботу клініка оцінила у 15 тисяч гривень. Велика сума для сім’ї, але, прагнучи вберегти дитину від стресу і болю, погодились.

Того дня вони приїхали на прийом. Медики попросили залишити дитину та вийти. Впродовж 2 годин батьки чекали під кабінетом і були в повному невіданні. Малюка побачили вже коли його на ношах везли в реанімацію. Ніхто з представників клініки ні під час ні після трагедії нічого так і не сказав і не пояснив, розповіли батьки. За тиждень після трагедія у клініці погодились зустрітись з журналістами.

Цю місію клініка довірила лікарю-хірургу Наталі Токарєвій. Кримінальне провадження відкрили за статтею про неналежне виконання професійних обов’язків. Батьки загиблого хлопчика прагнуть аби винні понесли заслужене покарання, аби їхнє горе не повторилось в інших сім’ях.

Нагадаємо, що в одній із приватних клінік Маріуполя під час прийому хлопчику стало погано, його госпіталізували до місцевої лікарні, та врятувати життя дитині врятувати не вдалось.

Читайте також:  “3 місяці тримали у підвалі молоду вчительку української мови…”: Чоловік і його друзі гвалтували дружину знайомого, через заздрощі


Джерело.