День Незалежності України в 2017 році: скільки вихідних очікують на українців у серпні

Через святкування Дні Незалежності Україні у серпні, українці матимуть 9 вихідних днів, кількість робочих днів у серпні становитиме 22 дня. Як українці відпочиватимуть на День Незалежності – дивіться в інфографіці нижче.

Згідно з розпорядженням Кабінету міністрів “Про перенесення робочих днів у 2017 році”, кількість вихідних обумовлена святкуванням Дня Незалежності України – 24 серпня.

Отже, 24 серпня – буде вихідним. Оскільки, 24 серпня – це четвер, то пятниця, 25 серпня – також буде вихідним. Українці зможуть відпочивати чотири дні підряд. Однак, вихідний 25 серпня – потрібно буде відпрацювати, його переносять на 19 серпня.

Дні роботи системи електронних платежів Національного банку також переносяться з п’ятниці, 25 серпня, на суботу, 19 серпня.

“Банки повинні організувати роботу щодо своєчасної виплати пенсій, соціальних доплат, інших грошових виплат і забезпечити в ці дні безперебійну роботу банкоматів, обмінних пунктів і організувати підкріплення їх готівкою різних номіналів”, – йдеться в повідомленні НБУ.

Розклад вихідних у серпні через святкування Дня незалежності

 

Читайте також:  Кабмін заборонив видавати внутрішні паспорти у вигляді книжечки - лише ID-картки

Джерело.