Як виживають жителі окупованих територій Донбасу

Людей залишили напризволяще


Мешканці окупованих територій Донбасу розповіли, як їм живеться на непідконтрольній українській владі території. Як пише styler, про це повідомляє “Реальна Газета”.

Жителі цих населених пунктів кинуті напризволяще. Більшість з них мають однакові проблеми – відсутність води, електроенергії, транспорту і роботи.

– сказано в повідомленні.

Так, в Катериновці Краснодонського району Луганської області (підконтрольна “ЛНР” територія) немає водопроводу, транспорт практично не ходить. Російські “гумконвої” часто йдуть повз села по трасі на Київ, але гуманітарної допомоги ніхто з жителів села не бачив жодного разу.

Мешканці селища Зелена Роща під Луганськом також вже три роки живуть без транспорту та медикаментів. Підконтрольна Україні територія вже через 50 метрів, за річкою Сіверський Донець, але до річки шлях закритий через міни і розтяжки.

Наголошується, що воду мешканці отримають один раз на тиждень за графіком, опалювати оселі нічим. Придбати вугілля неможливе.

1600 тонна, а у мене пенсія 2500.З лісу не можна і дерев’яку принести, і хмизу. Не дай бог, лісник побачить, значить, з нас шалений штраф… Виживаємо, не живемо, а виживаємо.

– зазначила місцева мешканка Світлана Михайлівна.

Мешканці констатують, що з початку військових дій на сході України їхнє життя ще більше погіршилася.

Читайте також:  Втеча російських банків з України - вірна ознака швидкого наступу на Донбасі

Джерело.