Кричущий випадок на “Укрзалізниці”: у Чернівцях провідники хамовито відмовилися пускати в потяг з електронними квиткам

У Чернівцях провідники відмовилися пускати в потяг з електронними квитками. Про це на своїй сторінці в Facebook розповіла користувач Світлана Немус.Крім того, за її словами, ніхто не хотів повертати гроші за куплені квитки, передає “Обозреватель”.

“За 12 хвилин до відправлення поїзда, при наявності квитків не

впустили в вагон, аргументуючи тим, що їх не влаштовує документ в електронному вигляді (паспорт), хоча в квитку вказані дані особи. Мало того, ніхто не спромігся з персоналу Залізничного вокзалу їм допомогти. Просто-напросто їм відмовили, посилаючись на те, що вони ніякого відношення не мають до провідників. Вартість за квитки купейного вагона ніхто не хотів повертати “, – написала Немус.

За її словами, пасажирів ніхто не хотів слухати, поки не написали заяву в поліцію. Немус уточнила, що повернули всього лише від повної вартості 60 грн за два квитки.

“Довелося викликати поліцію через неадекватну поведінку “працівника” поїзда, після чого з’ясувалося, що провідники на 2 куплених місця дітьми в вагоні, були підсаджені зовсім інші люди, так би мовити, безбілетники. Не тільки постраждали наші діти, а й чужа дитина, яка повинна була їхати в 6 вагоні. Дівчинка замість студентського пред’явила оригінал паспорта та її так само не впустили в вагон. до доповнення хочу відзначити, що провідники разом з начальником поїзда були в стані алкoгольного сп’янiння, і відмовилися здати аналіз на наявність алкoголю в крові”, – поскаржилася жінка.

Також Немус уточнила, що начальника поїзда звуть Володимир Перепеляк.

Інші користувачі також обурилися інцидентом і підкреслили, що не раз стикалися з хамською поведінкою провідників.
.

Читайте також:  Літні вихідні: стало відомо, скільки прикарпатці відпочиватимуть у червні

Джерело.