У “Правому секторі” розповіли, куди поділись зниклі матеріали по справі Тимошенко

Матеріали по справі проти Юлії Тимошенко у представників “Правого сектора” вилучила київська міліція у березні минулого року.

 / lenta-ua.net

Про це заявив прес-секретар “Правого сектора” Артем Скоропадський.

“Cуть ситуації в тому, що, коли було таке лихоліття після того, як влада попередня втекла, то “Правий Сектор” взяв під охорону деякі адміністративні будівлі і будинок Пшонки, тому що ми розуміли, що там можуть зберігатися документи, які можуть відкрити правду на злочини попереднього режиму”, – сказав він.

Він підтвердив, що там була справа Тимошенко, “і там були ще всякі документи пов’язані практично з більшістю відомих опозиціонерів того часу”.

“Після того, як ми заявили, що ми не охоронна фірма, ми не можемо охороняти будинок Пшонки, ми ці документи забрали, приїхали в готель “Дніпро”, ці документи були у нас, все це, дійсно, було в розпорядженні “Правого Сектора”, – розповів Скоропадський.

Однак, за словами Скоропадського, всі ці документи були вилучені представниками київської міліції, коли “” виселяли з готелю “Дніпро”.

“Тобто, цих документів у нас немає з березня минулого року… Ми не могли попросити у них (представників правоохоронних органів) ніяких розписок, тому що все це відбувалося під дулами автоматів.У них на руках були шеврони Головного управління МВС міста Києва і, власне, питання до них, документи, принаймні, від нас пішли до них. Де вони зараз, я не можу відповісти”, – прокоментував він.

джерело http://www.unian.ua/politics/1066125-u-pravomu-sektori-rozpovili-kudi-podilis-znikli-materiali-po-spravi-timoshenko.html.

Читайте також:  «Скотиняка» vs Тимошенко. Відео циркового виступу на арені ВР