Курс долара та євро приготував українцям сюрприз

Курс світових валют приготував українцям сюрприз напередодні вихідних

Національний банк України встановив офіційні курси валют. Долар США впав у ціні на 2 копійки і тепер його ціна становить 25,88 грн.

У свою чергу, євро подорожчав на 10 копійок і коштує 30,70 грн.

Це рекордний показник за останні два з половиною роки. Також варто відзначити, що дане значення євро вже перевищило урядовий прогноз на 2018 рік – 29,3 гривні за євро.

Згідно з урядовими валютних прогнозів, обмінний курс гривні (в середньому за рік) в 2018 році складе 29,3 грн за долар, в 2019 році – 30,5 грн за долар, в 2020 році – 31 грн за долар.

Примітно, що представники українського бізнесу все ще розраховують на те, що протягом найближчого року обмінний курс буде на рівні 26-29 грн за долар. Про це свідчить опитування, який серед підприємців провів НБУ.

За всю свою історію гривня встановила антирекорди два з половиною роки тому – 26 лютий 2015 го в офіційних курсах НБУ долар США становив 30,01 грн, а євро – 34,04 грн.

Нагадаємо, що з 1 серпня Україна повинна почати виплачувати борги Міжнародному валютному фонду. На думку економіста Івана Нікітченка, старт виплат по кредитах МВФ в другому півріччі стане ще одним фактором тиску на курс національної валюти.

Читайте також:  “Розмір обов’язкового платежу прив’язаний до доходу сім’ї”: Як самостійно розрахувати розмір субсидії за новими правилами

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...