Україна аплодує стоячи! Бійці АТО просто зайшли в маршрутку. Те, що було далі, вони запам’ятають надовго!

Історія, яка мала місце в столичному громадському транспорті сколихнула соціальні мережі, – передає Корупція Інфо Бійці АТО з Західної України, що зайшли в транспортний засіб і не підозрювали, що цей день вони запам’ятають назавжди, пишуть на форумі УП. Їду сьогодні в маршрутці. Тільки прийшла та одразу ж пишу. На одній із зупинок входять в маршрутку четверо наших рідненьких захисників з передової.

На двох теплі бушлати (на вулиці холодрига і дрібний дощик) на інших їх немає і один речовий мішок на всіх. Дивлюся на обличчя, руки, нашивки. Наші укропчики Мужики, одним словом.Зібрали гроші і простягають водієві 10 грн. Він питає – “вас скільки?” Відчуваю, як миттєво впала тиша в маршрутці, але, знаєте, така, як перед бурею – насторожено-зла Вояки кажуть: “Шеф, не шуми, скільки доплатити?”. І тут маршрутка вибухнула і всі почали кричати на водія. Він зупиняється, визирає в салон і каже всім “А ну, ша! Мужики вас четверо?” Ті кивнули і він тому хто був ближче до нього дав ЧОТИРИ сотні грн.

Хлопці упиралися, але він наполіг і ще довго вибачався, що це все чим він на сьогодні багатий. Всім в автобусі стало соромно, що накричали на водія. Людей було повно і до наступної зупинки хлопцям зібрали ще 750 грн. Я і багато витрушували буквально останнє І ще, я давно не бачила стільки радісних облич, коли є привід справді закохатися в українців. Всі хто виходив бажали воїнам миру і здоров’я, а вони посміхалися і тиснули руки. Стільки добрих слів їм сказали, що мама рідна, як це було приємно. Хлопці виявилися западенцями, бандерівцями рідненькими, які опинилися у нас в місті за новим місцем дислокації частини. Чудові люди і вони, і водій, і пасажири. І як же тут не любити Україну! Знаєте, як це здорово, коли поринеш у світ людей без облуди! Справжня жива вода!

Читайте також:  Врятують дощі: синоптик розповіла, коли в Україні закінчиться "люта пекельна" спека

Джерело.