Російські спецслужби за допомогою підконтрольних соцмереж можуть планувати провокації проти українських заробітчан

Служба безпеки України виявила факти розміщення мешканцями Прикарпаття оголошень у соцмережах з пропозиціями працевлаштуватися в РФ.

Також в окремих спільнотах рекламуються транспортні послуги з доставки до місць призначення.

Управління служби безпеки в Івано-Франківській області наголошує, що заборона надання доступу до інтернет-ресурсів держави-агресора була введена в тому числі для зменшення можливостей російських спецслужб вести діяльність на шкоду українським громадянам та державі.

Участь у групах, де обговорюється виїзд до РФ, дає можливість спецслужбам цієї країни заздалегідь вивчити потенційних трудових мігрантів та їхні родинні зв’язки, щоб спланувати компрометуючі ситуації під час перебування заробітчан на території країни-агресора.

Такий штучний «компромат» спецслужби РФ використовують, щоб шантажем і залякуванням змусити громадян України до протиправної діяльності на шкоду національним інтересам своєї держави.

Щоби не потрапити в наперед сплановану пастку спецслужб агресора, СБУ рекомендує обмежити використання перш за все російських соціальних мереж і сервісів.

Джерело: https://www.facebook.com/sbu.if/posts/1405890539480142

Читайте також:  “Катував і ще живого втопив у колодязі”: 17-річний хлопець зізнався у жорстокому вбивстві рідного батька