В Україні почався позачерговий призов в армію

Сьогодні в Україні стартував позачерговий призов до Національної гвардії.

Про це повідомив прес-офіцер Нацгвардії Руслан Музичук в інтерв’ю “5 каналу”.

За його словами, до 31 серпня для проходження служби оберуть осіб призовного віку – від 20 до 27 років.

У Генштабі зазначили, що додатковий призов проводять у зв’язку з недобором у Національну гвардію під час травневого призову.

“Найперша причина теперішнього призову – це те, що кількість завдань збільшується. Тому потрібно збільшити кількість строковиків для їх виконання. Нині, наприклад, перед нацгвардійцями визначені 19 завдань, які потрібно виконувати”, – розповів Музичук.

За його словами, призвані строковики не нестимуть службу в зоні АТО. Після підготовки вони забезпечуватимуть громадський порядок на території областей, в яких проходитимуть службу, а також спеціальні завдання Національної гвардії.

Майже 4 тис. офіцерів запасу мобілізують на військову службу у Збройні сили. Наказ підписав міністр оборони Степан Пол­торак 30 травня.
Під призов потраплять випускники військових кафедр до 43 років.Повинні мати освітній рівень не нижче “бакалавра”. Пройдуть тримісячні офіцерські курси в навчальних центрах і служитимуть 18 місяців у тилових частинах армії. В зону АТО відправлятимуть, якщо підпишуть контракт.

Читайте також:  Наступного тижня в Україні стартують військові збори резервістів - Міноборони

Джерело.