Хто він, батько дитини Бережної? З’явились приголомшливі факти про Бориса Фуксмана. Ви ніколи не здогадаєтесь, з ким він зв’язаний…

Бізнесмен Борис Фуксман виявився в центрі уваги після загибелі регіоналки екс-нардепа Ірини Бережної в автокатастрофі в Хорватії. Саме він приїхав забирати 8-річну дочку депутата і на похоронах підтвердив чутки про своє батьківства. Пікантність в тому, що Фуксман одружений і у нього є 2 дочки, передает Корупція.Інфо.


Його називають німецьким медіамагнат і інвестором. Фуксман є активним членом єврейської громади. Двоюрідний брат Фуксмана – медіаменеджер Олександр Роднянський. Разом вони володів пакетом акцій «1 + 1», але продали його Ігорю Коломойському.

Вищу освіту він здобув у Київському торгово-економічному інституті, закінчивши його в 1970 році.

Після інституту Фуксман працював на Київській кіностудії документальних фільмів асистентом оператора.

А в 1974 році він поїхав з родиною до Німеччини, де і живе досі.

У 1990 році спільно з Роднянський вони створюють компанію “Иннова фільм”. А вже в 1995 році Борис Фуксман разом з Олександром Роднянський починає Масштабні проект – запускають телеканал «1 + 1».

Хто такий Борис Фуксман: засновник 1 + 1, власник Hilton і кінотеатрів Сінема
У період роботи над «1 + 1» Борис Фуксман розвивав і інші напрямки бізнесу: мережа кінотеатрів-мультиплексового «Сінема Сіті» (2007), готель «Хілтон» в Києві, проект «Українська Медіа Група».

У 2008 році канал змінив власників. У 2008 році після тривалої тяжби Фуксман і Роднянський змушені були продати «1 + 1» Ігорю Коломойському.

Хто такий Борис Фуксман: засновник 1 + 1, власник Hilton і кінотеатрів Сінема
У 2010 році Фуксман прийняв рішення добудувати в Києві готель Hilton разом з Роднянський.

У 2011 році його статки оцінювалися в 156 млн дол. А в 2013 році – в $ 116 500 000.

Хто такий Борис Фуксман: засновник 1 + 1, власник Hilton і кінотеатрів Сінема

Читайте також:  Випустили її за межами міста: змія заповзла в приватний будинок (фото)

Медіамагнат і власник готелю і кінотеатрів

Фуксман одружений, у нього двоє дочок: Наталя і Мішель. Але в ЗМІ пишуть, що він перебуває в офіційному шлюбі з жінкою, з якою переїхав до Німеччини. Вже там вони розійшлися, але не офіційно.

На світських заходах він з’являвся з Бережною.

Після загибелі Бережний в автокатастрофі на відпочинку, саме він приїхав за 8-річною дочкою. А на церемонії прощання з екс-депутатом в Лаврі підтвердив Журналістам своє батьківство.

Джерело.

загрузка...