У Росії провели пікет проти війни з Україною: як реагували люди (фото)

Житель Іркутська пішов проти системи – влаштував одиночний пікет проти війни з Україною

Акцію провів колишній аспірант МДУ Захар Сарапулов, який в березні цього року вивішував з вікна держуніверситету прапор України. Повідомляє politeka.net

За його словами, вийти з плакатом з написом «Может хватит воевать в Сирии и Украине?» він вирішив з власної ініціативи. «Стояв я 1,5 години на Бабрє – це найпопулярніше у молоді і туристів місце в Іркутську з дуже хорошим трафіком. Поліція один раз перевірила документи, але дуже ввічливо, треба визнати», – сказав він.

Він також додав, що по всіх федеральних каналах транслюють єдино вірну відповідь на це питання, а тих, хто дотримується альтернативної думки, вважають нацпредателямі і посібниками міфічної хунти або Держдепу.

Сарапулов поділився враженнями від дискусій з людьми під час акції. «Дуже часто, розмовляючи з людьми про соціальні та економічні проблеми Росії, я чую: «Головне, що у нас війни немає». Я кажу таким людям: «Але ж війни як мінімум дві».

Організатор акції вважає, що думати так аморально.

«Виходить, що багато наших співгромадян одночасно уміщають у себе в головах дві концепції.Перша: слава Богу, що у нас немає війни. І друга: ми воюємо зі світовим злом в Сирії і в Україні. Якось вже дуже це схоже на Орвелівське: «Війна – це мир», – вважає він.

Читайте також:  У Росії почали блокувати Вікіпедію

Джерело.

загрузка...