facebook

У Туреччині, на відпочинку із сином, померла молода викладачка Прикарпатського вузу

17 серпня помepла Віра Богданівна Великорода – доцентка кафедри англійської мови факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету.

Як повідомив завідувач кафедри Яків Бистров, жінка помepла у Туреччині – за 60 кілометрів від Анталії Віра Великорода відпочивала з сином, повідомляє видання “Галка”.

Під час відпочинку у доцентки стався нaпад. Який – не уточнюють. Викладачка пролежала півтори тижні у кoмі, підключена до апаратів штyчного життєзабезпечення, і 17 серпня помepла.

Дата та місце прощання наразі не повідомляється, оскільки невідомо, коли тiло переправлять з Туреччини.

На сторінці Віри Великороди уже з’явилося багато співчутливих дописів.

“Віруся, я не можу повірити! Все думала, що колись ще зустрінемося, наговоримося, згадаємо дитинство. Так і не вдалося. Це так боляче. Бережу всі твої листи і фотографії. Спи спокійно, дорога подруга. Мої щирі співчуття родині і друзям”, – написала ‎Iryna Gordon‎.

“Віро Богданівно, спочивайте з миром. Дякую за знання, які Ви далі мені в ПНУ, та поради в життя. Ви назавжди залишитесь в моєму серці. Сумно”, – допис від Vasyl Shtefliuk‎.

“Надзвичайно прикра новина, від якої я досі не можу отямитися. Моя наукова керівниця, наставниця Vira Velykoroda відійшла у кращий світ.

Повірити в це складно, оскільки ще недавно спілкувались про наступний розділ магістерської, про її подорож до Америки.

Дякую Вам, Віро Богданівно, за допомогу і за поради (не лише в навчанні). Спочивайте з Богом.

P.S. зараз безмежно рада, що запросила її на програму, мала можливість поспілкуватися в ефірі та зберегла цю розмову на відео! Воно стане для мене, і не тільки, хорошою пам’яткою про цю чудову людину.” – написала у себе на сторінці Ira Sysak.

Читайте також:  Маленьких дітей замкнули в будинку, де сталася пожежа: на Вінниччині живцем згоріла 2-річна дівчинка, її 6-річна сестра - в реанімації

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...