Руслана розповіла, в якому карпатському водоспаді черпає “дику енергію”. ФОТО+ВІДЕО

Виконавиця “Диких танців”, переможниця конкурсу “Євробачення” не перестає надихатися енергією Карпат.

Руслана Лижичко поділилася у соцмережірецептом “дикої енергії”. Як з’ясувалося, вона черпає її у карпатських водоспадах:

“Де я беру дику енергію? В Карпатах, Водоспад Шепіт! Скоро іду на сцену…”

 

 

Цього дня, як з’ясувалося, Руслана виступала на фестивалі біля озера Синевир:

“Я в рідних Карпатах. Сьогодні ми виступимо на фестивалі#ТрембітикличутьнаСиневир. Всіх запрошую на наш концерт о 16:00 біля озера Синевир! Зранку піднялась зустріти сонце біля легендарноі гори Магура. Хмари під нами, гори шумлять, я на вершині світу…”

Довідка. Шипіт (Шипот) — водоспад в Українських Карпатах, на північних схилах гірського масиву Полонина Боржава, при підніжжі гори Гемби; гідрологічна пам’ятка природимісцевого значення.

Розташований у неглибокій ущелині річки Пилипець (притока Репинки, басейн Тиси), у межах Міжгірського району Закарпатської області, приблизно за 10 км від залізничної станції Воловець, за 6 км від села Пилипець.

Водоспад утворився на місці виходу стійких пісковиків палеогену й гравелітів з тонкими прошарками сланців. Особливо багатоводний водоспад навесні, коли на схилах Гемби тануть сніги. Сюди організують спеціальні автобусні екскурсії із санаторіїв і пансіонатів Закарпаття і Прикарпаття. За 300 метрів від водоспаду розташований гірськолижний підйомник (це служить орієнтиром для охочих відвідати водоспад).

Події на Шипоті стали головним мотивом книги «Трохи пітьми» українського письменника Любка Дереша.

Читайте також:  Чоловік, який загинув при падінні в прірву біля яремчанського водоспаду, намагався врятувати свого колегу

Джерело.

загрузка...