Франківців з концерту у День незалежності тролейбуси безплатно відвезуть додому

24 серпня КП “Електроавтотранс” ІФ забезпечить вечірній доїзд мешканців після завершення концерту “Територія Незалежних”, який відбуватиметься з нагоди Дня Незалежності.

Пасажирів, яким необхідно буде дістатися мікрорайонів “Каскад”, “Позитрон”, вул. Юності (“Пресмаш”) спарені тролейбуси-“гармошки” чекатимуть біля перехрестя вул. Бандери-Незалежності (поблизу ЦНТІ).
Два тролейбуси №7 їхатимуть на “Каскад” (відправлення о 22:28 та 22:30), один №3 на “Родон” (відправлення о 22:25) та ще один №2 на “Пресмаш” (відправлення о 22:30).

А пасажирів, які хочуть їхати на Європейську площу (та прилеглі вулиці), а також в м-н “Пасічна” тролейбуси чекатимуть на зупинці “гот. “Надія”. Два спарених тролейбуси №1 відправлятимуться о 22:25 та 22:30. Один тролейбус №8 на Європейську площу поїде о 22:28.
Проїзд для всіх пасажирів цих спецрейсів буде безкоштовним.

“Звертаємо Вашу увагу, що час відправлення вказаний орієнтовний, під час посадки відправлення здійснюватиметься відповідно до наповненості транспортних засобів”, – наголосили в КП “Електроавтотранс”.

Читайте також:  У Дніпрі на концерті відомого українського гурту чоловік роздягнувся та влаштував непристойні танці (відео)

Джерело.

загрузка...