Франківець їздить на “безсмертному” позашляховику часів ІІ Світової війни (фото)

Житель Івано-Франківська Володимир Гарбарук їздить на позашляховику часів Другої світової війни. Цю модель спроектували для потреб армії всього за два місяці 1943-го року.


Незважаючи на участь у військових діях і 70-річну експлуатацію, автомобіль і сьогодні розвиває швидкість до 60 кілометрів за годину. Випущений в листопаді 1943 року – це один з найстаріших екземплярів, які представлені на виставці ретрокарів у рамках автомобільного фестивалю в Коломиї, інформують “Франківчани”.

Власник позашляховика Володимир Гарбарук розповідає:

«Як тільки побачив цей автомобіль − одразу закохався і привіз його аж з Миколаївської області. У нього взагалі дуже цікава історія. Першому власнику його подарували за заслуги перед Батьківщиною, в додаток той ще й отримав новий запасний мотор. Чоловік так усе й життя б на ній проїздив, якби я не відкупив. 

Іванофранківець нічого суттєвого в машині не міняв, бо прагнув зберегти її автентичний вигляд. До того ж він впевнений, що цей безсмертний автомобіль на бездоріжжі зможе дати фору будь-якій іномарці:

«З тих часів ніхто нічого суттєвого в автомобілі не змінював.Просто переобладнав  до сучасної їзди, поставив бокові дзеркала. Фактично, машина є автентичною. Вона зможе дати фору будь-якій сучасній повнопривідній моделі. Для такої маленької автівки у ній стоїть досить потужний мотор об’ємом 3,3 літра. А на трасі розганяюсь до 60 кілометрів».

Джерело.

загрузка...