Кравчук ТАКЕ заявив про українців… І це в День Незалежності. Просто слів не вистачає

Перший президент України Леонід Кравчук в інтерв’ю Politeka online пояснив тяжке становище країни через 26 років після незалежності. Зокрема, політик вважає, що в такому положенні справ винні еліти, які не змогли перемогти бідність і процвітаючу корупцію.

Проте вибирають ці еліти самі українці. На думку Кравчука, українці ще не доросли до того, щоб робити вибір усвідомлено.

“Народ не зміг привести до влади саме таку політичну еліту. Можна наводити тисячі прикладів, коли голосують за п’ять гривень, коли голосують за гречку і просто так”, – пояснив він.

В результаті, нинішня Верховна Рада не розуміє величезних викликів, які стоять перед Україною, таких як корупція, війна і бідність.

 

” Здавалося б, відкинь все і об’єднайся – збери сили, розум, досвід, відкинь те, що не стосується головного – збереження держави. Я не розумію – не хочуть, не можуть? Або настільки примітивні, що не розуміють небезпеки? Важко собі уявити, що обираємо таких примітивних людей до влади. Важко, але факт залишається фактом”, – говорить Кравчук.Нагадаємо, Кравчук розповів, як став президентом України.

“Можу сказати, що коли мене обрали, я не витратив ні копійки на президентські вибори. Не було в мене тоді грошей. Звідки? В общем-то, і питання тоді так не ставилося. Обрали, бо люди чесно голосували”, – констатував Кравчук. Це потім, як вважає політик, вже, починаючи з Кучми, почали торгуватися, купувати.

Україна не хотіла такого подарунка, як Крим, але їй довелося на нього погодитися. Її, по суті, змусили прийняти злиденний півострів. Про це заявив перший президент України Леонід Кравчук.

Перший президент України Леонід Кравчук також пояснив, чому Україна не чинила опіру під час захоплення Криму Росією.

Читайте також:  Франківський ведучий “потролив” кандидатів у президенти

Джерело.

загрузка...