Плата за вивіз сміття в Івано-Франківську має зрости вдвічі – перевізники

На найближчому засіданні виконавчого комітету на розгляд планують винести питання про зміну тарифів на вивіз побутового сміття в Івано-Франківську.bak

Ці послуги в місті надають дві фірми – “Автоколона-2222? та ПрАТ “АТП-0928?. “Галка” отримала проект рішення, в якому перевізники просять вдвічі підняти ціну за вивіз відходів.

За даними “Автоколони-2222?, за час дії діючих тарифів (від 2010 року) вартість дизпалива збільшилася на 70 %; бензину – на 65 %, мінімальна заробітна плата зросла на 32,1 %.

З урахуванням нових розрахунків підприємство просить провести коригування діючих тарифів та затвердити їх у розмірі 9,26 грн. з одного мешканця в місяць. У порівнянні з попередньо діючим тариф для населення зросте на 58,1 %.

Також у Департамент комунального господарства зі схожим проханням звернулося ПрАТ “АТП-0928?. Тут теж вказують на суттєвий ріст бензину і дизпалива, мінімальна заробітна плата зросла на 40,1 %.

З урахуванням нових розрахунків підприємство просить провести коригування діючих тарифів та затвердити їх у розмірі 9,47 грн. з одного мешканця в місяць. У порівнянні з попередньо діючим тариф для населення зросте на 47,7 %.

Чи погодяться на такі прохання члени міського виконавчого комітету, стане відомо вже завтра.

Як відомо, на завтрашньому виконкомі ріст тарифів вимагатимуть збільшити і власники маршруток.

загрузка...