“Super Ekspres”: “В раSSєї заборонили сміятися(!) з Путлера!”

Варшавська газета “Super Ekspres” прокоментувала нові репресивні заходи кремлівської ФСБанди проти власного народу, яка заборонила використовувати в Інтернеті “Путлер-меми” (у даному випадку – фейкові зображення Путлера):

«Важко уявити собі світ Інтернету без мемів. Фотографії з кумедними підписами є сутністю гумору в Інтернеті, відмінним коментуванням реальності. У росії більше не можна створювати ці образи. Цензура випустила правила, що забороняють публікацію мемів із зображеннями відомих людей.

Владімір путін, напевно, найпопулярніший мем в Інтернеті. Інтернет-користувачі нещадно висміюють його за хворобливі амбіції і політичні кроки. У країні, де тече Волга, наглядовий орган «Роскомнадзор» видав заборону на публікацію мемів із зображеннями та іменами громадських діячів.

Офіційно – через скаргу одного співака, над яким насміхалися в Інтернеті. Проте, очевидно, що, завдяки положенням нових «правил» відбувається чіткий наступ на свободу слова в Інтернеті, який в раSSєї є останнім бастіоном критики влади».

Ну що ж – епоха біснуватого Сталіна повертається: в часи “совка” за волосинку, яка стирчить з носа на портреті “важдя народав” можна було легко “загриміти” в концтабори “ГУЛАГ” і то надовго (ред.).

Джерело – http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/w-rosji-nie-wolno-sie-juz-smiac-z-putina-nowe-zalecenie-cenzury_580180.html

Читайте також:  “Відбитки пальців, та історія відмов”: Європарламент схвалив нову систему реєстрації в’їзду та виїзду до Шенгенської зони