А вони вже все вирішили: стало відомо, хто виграє вибори до ВР

11.4% опитаних центром соціальних досліджень «Софія» готові проголосувати за партію «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», 10,2% – за партію «Опозиційний блок», 9,6% – за партію «Блок Петра Порошенка» на виборах до Верховної Ради. Про це свідчать результати опитування, передає Корупція. Інфо

Крім того, серед тих, хто точно збирається проголосувати, або швидше за все збирається проголосувати на виборах, 7,2 % респондентів проголосували б за Радикальну партію Олега Ляшка, 6, 7 – за «Об’єднання «Самопоміч», 6, 2% – за партію «Громадянська позиція», 5,8% – за партію «За Життя»,

Решта партій не змогли подолати 5-відсотковий бар’єр.

За партію «Всеукраїнське об’єднання« Свобода» проголосували б 3,5% респондентів, за партію «Рух Нових сил» – 1,9%, «Українське об’єднання патріотів («Укроп») – 1,4%, “Український демократичний альянс за реформи Віталія Кличка (УДАР)»- 1,2%, за партію «Народний контроль »- 1, 1%, за партію «Цивільно-громадська платформа Н. Савченко» – 1,0%, партію «Відродження» – 1, 0%, за інші партії – 7,6%, проти всіх проголосувало б 6, 3%, не змогли відповісти 17,9% опитаних.

Точно проголосували б на парламентських виборах 40,3% опитаних, швидше за все проголосували б 26,8%, скоріше не проголосували б 11,5%, точно не проголосували б 19,3%, не змогли відповісти 2,1%.

Читайте також:  Як проголосували б іванофранківці якби вибори до Івано-Франківської міської ради чи до ВР України були б сьогодні?(соціологія)

Джерело.

загрузка...