Породілля наклала на себе руки після заборони її батьків зробити їй кесарів: останні кадри мук

Камери відеоспостереження лікарні зняли останні муки вагітної, після чого вона наклала на себе руки в палаті.

Вагітна жителька Китаю на прізвище Ма благала лікарів зробити їй кесарів розтин, так як голова її дитини була занадто великою для природних пологів і завдавала їй нестерпного болю. Однак родина дівчини, яка за законами країни повинна була дати дозвіл на хірургічне втручання, відмовила породіллі. В результаті, через декілька годин мук вона наклала на себе руки, повідомляє Mirror.

Камери відеоспостереження в лікарні міста Юйлінь, провінція Шеньсі, зняли останні години життя загиблої. На кадрах видно, як вона ходить по коридору, а потім згинається від болю, спершись на невідомого чоловіка. Жінка, яка була на 41-му тижні вагітності, не може стояти без сторонньої допомоги.

Лікарі оглянули породіллю і сказали, що їй необхідно зробити кесарів, так як вона не зможе народити природно. Але сім’я наполягла на пологах. Тому, коли у дівчини вже не було сил терпіти біль, вона наклала на себе руки. Ненароджена дитина також загинула.

З медичних записів відомо:

Вагітна жінка двічі виходила з палати, щоб сказати родині, що вона хоче кесарів, але родичі продовжували наполягати на проведенні природних пологів.

Читайте також:  На Буковині покаpана мамою дев’ятикласниця вкоpотила собі вiку

Джерело.