facebook

​На вершині гори Піп Іван відкрили польсько-українську рятувальну станцію

На горі Піп Іван 16 вересня відкрито спільну українсько-польську гірську рятувальну станцію. Це частина проекту для відновлення діяльності астрономічно-метеорологічної обсерваторії на цій вершині. Реконструкцію міжвоєнної обсерваторії, яка й дозволила відкрити рятувальну станцію, фінансує Польща, повідомляє «Польське радіо».В урочистостях, що відбулися у вихідні, взяли участь представники державної влади Польщі та України, представники духовенства і, передусім, головні ініціатори відбудови обсерваторії – директор Інституту східних студій Варшавського університету Ян Маліцький та ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника професор Ігор Цепенда.

Делегація Міністерства внутрішніх справ і адміністрації взяла також участь у Х Польсько-українських зустрічах у Яремчі. Конференція, що згуртовує найвидатніших фахівців у відносинах між Польщею та Україною, – це платформа, яка об’єднує наукові, патріотичні кола, представників місцевих структур, політиків та дипломатів.

Під час зустрічі обговорювалися такі питання, як двосторонні відносини між державами в контексті політики західних політичних гравців, загрози Україні та Польщі в умовах агресивної зовнішньої політики російської федерації, польсько-український діалог у контексті тиску минулого чи нових викликів та можливостей в економічному вимірі двосторонніх відносин.

Фото facebook.com

Читайте також:  Суд арештував 15 ділянок "Скорзонери" у Поляниці

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...