Дмитро Ярош, вперше за довгий час, дав інтерв’ю, зробивши шокуючу заяву. Ви повинні це знати

Для того, щоб здобути остаточну перемогу у війні з Росією, Україні необхідно використовувати не тільки регулярну армію, а й мобілізувати всі ресурси народу, узаконивши добровольчий рух, передає Корупція.Інфо

Про це заявив народний депутат України, заступник голови комітету з питань національної безпеки і оборони, командир Української добровольчої армії, колишній лідер “Правого сектораДмитро Ярош.

Він зазначив, що наполягає на ухваленні спеціального законопроекту в добровільному русі, який можна побудувати на кращих європейських традиціях і ввести його в систему оборони і безпеки держави.

“Ми ж не виступаємо за повну анархію і розуміємо, що після тієї ж самої війни не буде вже потреби в цих підрозділах. Але потреба в таких людях все ж буде. Росія ж поки нікуди не дінеться. Коли вона ще розвалиться. А в тому, що вона розвалиться, я не сумніваюся. Питання лише в тому, коли це станеться. І поки буде існувати Росія, нам стратегічно важливо мати добровольчий рух, добровольчу територіальну оборону”, – підкреслив Ярош.

Він упевнений, що в разі широкомасштабної агресії, яка до сих пір загрожує Україні, добровольчі формування могли б стати надійним помічником і опорою для Збройних сил.

Читайте також:  На Прикарпатті Правий сектор затримав озброєних "гопників", які тероризували мешканців

Джерело.