Франківська мережа фітнес-клубів для жінок «Апельсин» відкрила ще один зал на Південному Бульварі

Тепер франківчанки значно легше можуть підтримувати себе у хорошій фізичній формі. 23 вересня на Південному Бульварі, 20 (р-н вулиці Пилипа Орлика, тел. 066-840-90-14) запрацював фітнес-клуб «Апельсин».

Це – мережа фітнес-залів виключно для жінок. Оскільки будова тіла у чоловіків і жінок відрізняється, набір ваги та схуднення у них теж відбуваються по-різному. Жінки у силу фізіології більше схильні до набору ваги. У них із кожним роком 200-300 грамів м’язової маси замінюються жировою тканиною. Це і є головною причиною, чому спорт для жінок потрібен інший, ніж для чоловіків. Та й часу на тренування у жінок завжди менше.

«Апельсин» орієнтується на жіночу зайнятість, тож програма тренування розрахована на 40 хвилин. Це той час, який жінка може виділити у день між роботою, дітьми і домашніми справами тільки на себе. Цей час легко вкласти у графік. А жінка, безперечно, заслуговує на хороше самопочуття!

«Ми пропагуємо для жінок спорт як спосіб життя, – каже Лілія Брич, директор мережі фітнес-клубів для жінок «Апельсин». – Спорт – це не культ, а обов’язкова річ, так само, як щоденна гігієна. Якщо ним займатися систематично – буде і схуднення, і гарна форма, але головне – гарне самопочуття».
Специфіка «Апельсину» – поєднання аеробіки та тренувань на гідравлічних тренажерах. Вони створені суто для жінок – працюють із опором власного тіла, що дає змогу безпечно тренуватися красуням із різним рівнем підготовки, максимально ефективно та швидко підвищити м’язову силу та загальний тонус організму. Ця система розрахована на корекцію фігури, а не «накачку» м’язів.

Під час роботи на тренажерах створюється ефект аквааеробіки: чим більша інтенсивність, тим більший опір здійснюється на м`язи і тим ефективніше спалюється жирова маса. А поєднання заняття на тренажерах з аеробікою збільшує розхід калорій – за одне тренування спалюється 500 Ккал. А 40 хвилин такої методики рівнозначні півторагодинним тренуванням у тренажерному залі.

Читайте також:  Україна відкриває кордони: повний список пропускних пунктів, які будуть працювати
Заняття відбуваються коловим методом – чергування аеробіки та тренажерів. Тож процес тренування є безперервний з 8:30 до 20:30 – чекати певної години, щоб прийти у зал не потрібно. А всі заняття відбуваються під пильним наглядом тренера.

«Саме цю систему я перевірила на собі, — розповідає Лілія Брич. – Я займалася різними видами спорту – і бігала, і плавала, і грала в теніс – ця система найбільше тримає тіло у тонусі. Для жінок – це зручно і по часу, і по зусиллях. Наша колова система підійде «лінюхам», які хочуть результату, але затрачати для цього великі зусилля і мучитися не готові. Тренування досить легке, але ефективне. Вже за три місяці тренувань тричі на тиждень можна побачити візуальні зміни фігури».
Ще одна особливість закладу – комплексна діагностика тіла. Замість щоденного зважування жінок до і після тренування, коли навіть зайві 100 грамів псують настрій, в «Апельсині» пропонують визначати індекс маси тіла, кількість жирової та м’язової тканин. Ці показники зберігаються, і кожного місяця можна проводити контрольну діагностику – за результатами занять видно, на скільки жирова тканина замінилась м’язовою. Це дозволяє побачити справжній результат тренувань, який значно більше впливає на стан фігури, ніж вага.

Для красунь, які ще вагаються, чи варто записуватись на тренування, є приємний бонус. До 1 жовтня вони можуть придбати абонемент із знижкою 50%. Тож з нагоди відкриття жінки можуть економити на вартості занять. Абонемент на 2 місяці можна придбати за 350 гривень, на 3 місяці – за 450 гривень, на півроку – за 750 гривень, а на рік – за 1 200 гривень.

Окрім діагностики тіла, у вартість абонементу входять заняття із сертифікованим тренером – безлімітно, хоч щодня. Бажання відвідувати зал залежить лише від власних сил.

Читайте також:  Коли відкриють дитячі садочки та школи в Україні

Крім «кола», яке йде без перерви цілий день, у фітнес-клубі є можливість пройти курс масажу у масажному кабінеті – це покращить кровообіг та зніме напругу у м’язах. Щодня діють додаткові програми – пілатес, зумба, Mix-fit, фітбол. Це дозволить урізноманітнити тренування!

Отримати хорошу форму та гарне самопочуття у Франківську можна й в інших залах мережі «Апельсин» – на Сахарова, 25А (066-840-90-14, 050-185-01-14) та Галицька, 109 (095-530-06-08).

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...