Європейські зарплати для Українців! Стала відома шокуюча інформація про збільшені виплати

Про це заявив народний депутат, засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута в ефірі телеканалу ZIK, передає Корупція.Інфо

Європейські зарплати в Україні з’являться в тому випадку, якщо зростання економіки щороку становитиме від 10-15%

«Це можливо, адже Україна має багато переваг, яких не було ні в Сінгапурі, ні в Південній Кореї, ні в Японії після війни, ні в Тайвані які показували ці 10-15%. Ми маємо дуже велику багатогалузеву інфраструктуру, промислову, аграрну, енергетичну, логістичну, наукову. У нас 20 тис. родовищ це означає, що при тому, що у нас 0,4% від загальної кількості людей, що живуть на нашій планеті і ми маємо 5% всіх багатств нашої планети. Це в 10 разів більше, ніж в середньому в усіх країнах », – заявив засновник партії« ОСНОВА ».

За словами Тарути для того, щоб скористатися цими перевагами, в Україні потрібно провести дієві реформи державного управління.

«Ми повинні передати повноваження територіальним громадам і зробити конкурентну економіку. Це означає, що всі інститути, від яких залежить це стрімке зростання, повинні бути абсолютно демонополізовані, тому що монополія – ​​це не ринкові умови. Крім того, у нас повинна бути інвестиційна безпека, так як тільки інвестиції можуть нам дати 10-15% зростання економіки », – констатував політик.

Читайте також:  На вокзалі знайшли труп (фото, відео)

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...