Хто б міг подумати… 10 типів жінок, які дратують чоловіків

Як сказати «ні колодам» і «болтушкам».

Настав час поговорити про те, що дратує чоловіків, передає Ukr.Media. Звичайно, всі жінки прекрасні, але не варто заперечувати і того факту, що часом милі дами ведуть себе дуже відразливо. Ідеальних людей не існує, але можна хоча б спробувати вести себе так, щоб чоловік був максимально задоволений. Ось 10 типів жінок, які дратують чоловіків.

1. Дурненькі жінки

Чоловікам не подобається, коли жінки говорять всяку зайву нісенітницю. Їм хочеться, щоб їх партнерка була в міру начитаною і інтелектуально розвиненою. Немає нічого страшного, якщо ви чогось не знаєте, але головне — не будувати з себе всезнайку, якщо насправді це не так. Чоловікам приємно знати, що їх партнерка чимось захоплюється і розвиває себе.

2. Прив’язані жінки


Будьте обережні, милі дами. Чоловікам не подобається, коли ви надто висните на них. Представники сильної статі люблять відчувати себе вільно, а якщо ви будете день у день нагадувати про свої почуття і фантазувати про спільне майбутнє, ви лише віджахнете їх і змусите думати, що вони для вас — цілий світ. Не робіть таких помилок!

3. Недоглянуті жінки / сильно стурбовані своїм зовнішнім виглядом

Як бачите, у всьому повинна бути золота середина. Кожна жінка повинна стежити за собою. Голова повинна бути чистою, доглянуті нігті, одяг вигладжений. Не перетворюйте свій зовнішній вигляд в справжній культ, але пам’ятайте про те, що жінка завжди повинна виглядати добре!

4. Балакуха в ліжку

Деяким чоловікам подобається розмовляти під час заняття любов’ю, але багатьох така поведінка зовсім не люблять. Не відволікайте чоловіка від процесу, адже він повинен зосередитися на чомусь одному, а не балакати з вами замість того, щоб отримувати задоволення, заради якого все і затіяли!

Читайте також:  "Я стікаю кров’ю!": Польща впіймала українця, підозрюваного у вбивстві Діани Хріненко

5. “Колода” в ліжку

Чоловіки цінують ініціативу в процесі заняття любов’ю. Він повинен відчувати, що це взаємний акт, в якому ви обидва віддаєтеся цілком і повністю. Він не повинен робити все за вас, якщо ви не хочете уславитися для нього “колодою”. Пам’ятайте, що ви повинні задовольняти один одного!

6. “Регулювальник” в ліжку

Чоловікам подобається, коли жінка дає деякі підказки в ліжку, але зовсім не подобається, коли це перетворюється на регулярній інструктаж! Він повинен відчувати, що контролює ситуацію і повністю володіє вашим тілом, якщо ви весь час будете говорити, що щось не так, то це просто відіб’є в нього бажання.

7. Егоїстка в ліжку

Мова йде про оргазм. Чоловікам не подобається, коли жінки цілком покладають провину на партнера за те, що ВОНА не змогла досягти вищої точки насолоди. Жінки, пам’ятайте, що ви повинні допомагати партнеру довести вас до оргазму, адже сам він не відгадає, де вам приємніше!

8. Жінки, які бояться чоловічого тіла

Чоловікам не подобаються партнерки, які зайвий раз бояться доторкнутися до їхнього тіла під час заняття любов’ю. Партнерам приємно, коли ви торкаєтеся до них, адже так ви цілком відкриваєтеся один одному.

9. Безініціативний жінки

Тут головне не переборщити. Чоловікам не подобається, коли жінки м’ясоїдно накидаються на них, але їм подобається відчуття віддачі. Він повинен відчувати, що ви теж хочете його. Тоді все буде просто чудово!

10. Жінки, які роблять послугу в ліжку

Чоловікам дуже не подобається, коли жінки маніпулюють сексом або роблять вигляд, що їм цього зовсім не хочеться, але вони готові зробити це заради партнера. Ні, ні і ще раз ні! Це ж обопільний акт любові! Якщо вам не хочеться займатися сексом, краще м’яко сказати про це, ніж всіляко показувати, як ви робите партнеру послугу.

Читайте також:  Кращі поради, аби завести жінку: збудиться і запалає

Тепер ви знаєте, як НЕ треба себе вести, якщо ви не хочете дратувати чоловіків. Звичайно, у відносинах трудитися повинні обидва партнери, але краще враховувати ці поради, щоб не завдавати зайвого дискомфорту.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...