Вчені визначили, скільки хвилин сексу потрібно жінці для щастя

Напевно ти теж давно хотів знати, скільки повинен тривати секс, щоб жінка відчувала себе задоволеною і її все влаштовувало. Відповідь знайдено!


Сексолог Крістен Марк Кентуккийского університету провела масштабне дослідження, метою якого було вирахувати нарешті, скільки хвилин, з точки зору жінки, секс повинен тривати, передає Ukr.Media. У дослідженні взяли участь 15 тисяч осіб. І ось що з’ясувалося.

В середньому жінці достатньо, щоб статевий акт тривав 10 хвилин. Але це, повторимося, в середньому. А ось в ідеалі, як зізналися респондентки, їм хотілося б, щоб секс тривав від 15 до 20 хвилин.

Само собою, дослідження Крістен Марк було далеко не першим.Приміром, у 2008 році аналогічне опитування було проведене вченими з Університету штату Пенсільванії. У той раз оптимальною тривалістю сексу жінки визнали 13 хвилин.

Крім того, все в тому ж 2008 році канадські лікарі-сексологи (спільно знову ж таки з американськими) також займалися пошуком відповіді на це животрепетне питання. Результатом невпинних наукових пошуків стало дослідження з хитромудрою назвою «Уявлення американських і канадських лікарів-сексологів про нормальної і аномальної затримки еякуляції. Скільки має тривати статевий акт», яке було опубліковано в The Journal of Sexual Medicine.

Для цього цікаві лікарі опитали кілька тисяч своїх пацієнток, які вважали, що у них все погано з інтимним життям. Жінки скаржилися на те, що секс у них триває непростимо мало або ж, навпаки, занадто довго (так, жінці догодити важко).

В ході опитування незадоволених пацієнток виявилося, що в середньому секс триває від 3 до 7 хвилин. Причому це ще і включаючи попередні ласки! А їм всього лише хотілося, щоб статевий акт тривав 12 хвилин. Тим не менш секс довше 20 хвилин, як відзначили всі ті ж незадоволені жінки, їх також не влаштовував.

Читайте також:  У прямому ефірі: Студенти-педагоги зайнялись любов’ю у публічному місці

Отже, запам’ятай: їй важливо, щоб ти протримався більше 10 хвилин, але встиг вкластися в 20!


Джерело.