“Обслуговуючий персонал і служба охорони.”: Родина Турчинова прикупила розкішний особняк під Києвом

Сім’я секретаря Ради національної безпеки і оборони Олександра Турчинова в 2016 році купила шикарні маєтки під Києвом, передає Корупція.Інфо.

Кореспонденти відшукали маєток в селищі Білогородка Київської області площею понад 1 тис. кв. м., з прилеглою землею близько півгектара, обслуговуючим персоналом і службою охорони.

Маєток і територія оформлені на створену в серпні 2016 року компанію “Екостильком”, господинею якої є теща секретаря РНБО Тамара Белиба.

По сусідству є будинок, записаний на 23-річного нащадка Олександра Турчинова – Кирила. Юнак отримав будинок в презент на початку 2016-го. Будинок йому подарувала бабуся – Валентина Турчинова, мати секретаря РНБО.

Актив тещі і нащадка в декларації Олександра Турчинова ніяк не відображено, так як вони проживають окремо.
Розкішний будинок тещі Турчинов пояснює її діловими якостями.

“Унікальна жінка. Вона дуже пишається, що понад 20 років працювала на найпотужнішому ракетному підприємстві.Але коли прийшла перебудова. У неї невгамовний характер… Вона пішла в практичну економіку. Займалася торгівлею металом. Сама їздила на розборки з чеченцями”, – розповів журналістам Олександр Турчинов.

У власній декларації Турчинов зазначив тільки квартиру на 382 кв. м., яку має у спільній власності з дружиною.

Секретар РНБО повідомив, що до приходу в політику ще займався бізнесом.

“Я вважаю себе хорошим спецом у фактичній економіці, у питаннях грошового консалтингу. Була деяка кількість компаній, якими я керував, які консультували дуже шанованих людей”, – сказав Турчинов.

Але кореспонденти відзначають, що діловій удачі тещі Турчинова схоже з періодами його ж фуррорів в політиці.

Після Помаранчевої революції родичі і партнери Турчинова роздобули конторський центр в Києві на вулиці Турівській,13-15. Пізніше тут розмістився кабінет партії “БЮТ-Батьківщина”.

Читайте також:  В українських школах вводять новий предмет

Джерело.

загрузка...