Який чорний кіт пробіг між підприємцями Снятина?

24 жовтня, відбулося чергове засідання постійної комісії облради із питань захисту прав людини, законності та правопорядку.

Група підприємців зі “Снятинського споживчого товариства” звернулася до комісії з тим, що влада і правоохоронці ігнорують їхнє звернення. У заяві йдеться про те, що готель “Нива” в Івано-Франківську та ще кілька об’єктів із балансу організації керівництво товариства незаконно передало у власність своїх родичів. Поліція Снятина не відкривала провадження за фактом скарг на махінації з майном, аж поки люди не звернулися до суду, і суд зобов’язав правоохоронців це зробити, інформує WestNews.

Крім того, підприємці скаржаться на психологічний тиск із боку окремих підприємців у цій справі. Оскільки справа складна, то голова комісії Тарас Виноградник запропонував звернутися до ГУ НП в області, аби дізнатися реальну ситуацію: чи були/є там зареєстровані кримінальні провадження. Також для перевірки фактів депутати звернуться до Снятинського споживчого товариства.

До слова, сьогодні стало відомо, що облрада буде клопотати про нагородження вчительки грамотою ВРУ.

Читайте також:  З міського озера у Франківську та Бурштинського водосховища рибінспектори витягли стометрові браконьєрські сіті

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...