Студeнт перeрізав горло викладaчу і зробuв спільне Селфі з убuтuм: шокуюча Росія (18+)

За попередніми даними, приводом для жорстокого вбивства став конфлікт між чоловіком і юнаком.

1 листопада, 18-річний студент Московського “Західного комплексу безперервної освіти”, жорстоко вбив викладача цього коледжу, після тривалої сварки між вбивцею і постраждалим. Після цього, за попередньою версією, юнак наклав на себе руки в аудиторії.

 

У професійному навчальному закладі «Західний комплекс безперервної освіти» знайшли тіла викладача і студента з ножовими пораненнями. За попередньою інформацією, студент 3-го курсу Андрій Емельянніков перерізав горло 44-річному Сергію Данилову, який викладав у коледжі предмет «Основи безпеки життєдіяльності». Потім молодий чоловік опублікував Селфі на тлі тіла своєї жертви в соцмережі «ВКонтакте».

І студент, і викладач померли на місці від отриманих поранень. У Данилова залишилися двоє дітей.

 

Тіло педагога виявила його колега, а загиблого студента знайшли через якийсь час в дальньому кутку аудиторії.Повідомлялося, що його спочатку прийняли за манекен. Поруч знайшли ніж і електропилку. У навчальному закладі не чули ніяких криків з аудиторії і не бачили, щоб звідти хто-небудь виходив.

За однією з версій, у Емельяннікова трапився конфлікт з Даниловим через складнощі в спілкуванні або проблем в навчанні. Після сварки юнак дочекався зміни, щоб залишитися наодинці з педагогом, убив його і потім наклав на себе руки.

На сторінці Емельяннікова в соцмережі «ВКонтакте» в улюблених цитатах значиться:

«Розумієш, для нас, зберігачів древнього знання, послати кого завгодно і куди завгодно – взагалі-то, не проблема. Зате зворотний шлях тобі доведеться пройти самому».

Незабаром після того, як криваві Селфі потрапили в ЗМІ, сторінку заблокували.

Читайте також:  У Туреччині вантажівка з мігрантами впала в канал: 22 особи загинули

Джерело.