“Вода з сюрпризом”: українцям у квартири подають воду з живими хробаками

У Водоканалі порадили “відстоювати воду”, передає Корупція.Інфо

Мешканці міста Арциз в Одеській області масово скаржаться на брудну воду з кранів, у якій виявили купу хробаків.

Як розповіли місцеві мешканці, у місті вже кілька років є проблема з водою – з крану тече речовина зі всякою живністю. Проте зараз ситуація погіршилася. І найбільш помітною вона стає після циклів припинення і поновлення подачі води

Жителька Арцизу з вулиці Преображенської Альона Зубак виклала у Facebook відео хробаків, які разом із водою заповнили її ванну. Інцидент стався наприкінці жовтня.

“У нашому будинку вже більше року ось така проблема після того, як відключають і потім включають воду, – із живністю”, – написала Зубак.

Також жінка додала, що влітку у воді виявляли і пуголовок.

Інша місцева жителька Катерина Коваль також виклала фото з хробаками, яке зробила влітку.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, люди неодноразово скаржилися на воду і комунальникам, і міській владі. Однак у Водоканалі їм просто порадили “відстоювати воду”.

Міський голова Володимир Міхов також відреагував у соцмережі на скандал з водою. Він запевнив, що проблему вже вирішують. Принаймні, Кабмін вже виділив 1,15 млн грн на капітальний ремонт першого резервуара чистої води, і наразі розробляється проектно-кошторисна документація.

“Також є надія, що з держбюджету нам виділять таку ж суму на капітальний ремонт другого резервуара”, – додав міський голова.

Коли чиновники розберуться з грошима – невідомо, а наразі місцевим жителям доводиться користуватися водою з хробаками.

Зазначимо, що проблеми з водою з різних причин часто виникають по всій території України.

Читайте також:  Що буде, якщо відмовитись платити за житлово-комунальні послуги?

Джерело.