Прикарпатці скаржаться на горе-фірму “Шляхбуд-ЛІМ”, яку пов’язують з нардепом Солов’єм, за неякісно відремонтовану дорогу

Прикарпатці скаржаться на неякісно відремонтовані дороги фірмою «Шляхбуд-ЛІМ», яку пов’язують з народним депутатом Юрієм Солов’єм.

Мешканець Прикарпаття Андрій Сусак під дописом народного депутата Олександра Шевченка про ремонт дороги Р-62 на ділянці Верхній Ясенів, що на Верховинщині, чи буде фірма ПБС переробляти дорогу з Соколівки до Ясенова, яку ремонтувала фірма «Шляхбуд-ЛІМ», пише Фіртка.

За словами прикарпатця ця дорога протримається максимум рік і знову перетвориться на бездоріжжя.

« З Соколівки до Ясенова думаю максимум рік і все. Там вже є декілька таких ям, що…», написав Андрій Сусак.

На коментар прикарпатця в соцмережі відреагував нардеп Олександр Шевченко.

«Думаю, що так. Але так просто він не втече від відповідальності», – наголосив Шевченко.

«Було б добре. щоб вершки які зняв (Соловей), повернув. А ми б з те басейн можливо добудували», – відповів прикарпатець.

Варто додати, що за даними системи YouControl, ТОВ «Шляхбуд-ЛІМ» створене у травні 2012 року та наразі зареєстроване у селі Чукалівка Тисменицького району.Керівником та власником фірми є Моклович Ростислав Романович.

Однак у 2012 році фірму реєстрував Лучко Ігор Миколайович в Івано-Франківську. Лучко зараз є керівником та засновником ТОВ “Шляхбуд-ІФ”, яке постійно бере участь у тендерах на будівельні чи ремонтні роботи в обласному центрі і переважно програє їх.

Нагадаємо, Фіртка раніше писала, що наближена фірма до нардепа Солов’я «Шляхбуд-ЛІМ» має в роботі з 2015 року три ділянки автомагістралі Р-24 (на ділянці Татарів – Тернопільська область):

від 20-го кілометра зі сторони Татарова до 41 кілометра (тут “Шляхбуд-ЛІМ” спромігся зробити лише близько 2 кілометрів з 21);
від 48 до 69-го кілометра (від Криворівні до початку об’їздної дороги міста Косова);
від 74-го до 94-го кілометра (від об’їздної Косова, яку ремонтуватиме ПБС, до 20-го кілометра перед Коломиєю).

Читайте також:  Прикарпатський політолог: Найближчим часом США не надаватиме Україні летальну зброю

Вже третій рік фірма “Шляхбуд-ЛІМ”, в порушення угоди і попри наявне повне фінансування, не може завершити ремонт кількох ділянок дороги.

У травні експертиза показала, що дорога на Татарів-Косів-Коломия розсипається. Як мовиться в експертизі на цій ділянці відсутня розмітка, у деяких місцях бар’єрне огородження споруджене зі скатів, є випуски арматури, не підсипане узбіччя, поздовжній стик викришується, на дорозі з’явилися тріщини.

Джерело.