Більшість поляків і німців вважають Росію винною у конфлікті на сході України, – опитування

Варшавський Інститут публічної політики і берлінський Фонд імені Бертельсмана провели опитування

рр

Про це свідчать результати опитування, проведеного в середині лютого цього року паралельно в Польщі та Німеччині, передає Deutsche Welle.

На питання про те, хто переважно несе відповідальність за виникнення та ескалацію російсько-українського конфлікту, в Польщі і в Німеччині  відповіли, що велику роль зіграла Росія.

Більшість жителів обох країн не вважають Росію не причетною стороною конфлікту на Україні. І тільки явну меншість опитаних повірили російській пропаганді і звинуватили нову владу в Києві.

Так, Росію в конфлікті на Сході України звинувачує 61% поляків і 39 відсотків німців, а Україну – 6% опитаних в Польщі і 10% – у Німеччині. Обидві сторони несуть відповідальність в рівній мірі – так вважають 20% поляків, і 43% німців.

76% поляків вважають, що Росія являє собою військову загрозу для їх країни. У Німеччині таких менше половини – 41%.

Більше половини респондентів в обох країнах позитивно ставляться до економічної і негативно до військової допомоги.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що відповідно до опитування 65% росіян симпатизують терористам Донбасу.

джерело http://espreso.tv/news/2015/04/18/bilshist_polyakiv_i_nimciv_vvazhayut_rosiyu_vynnoyu_u_konflikti_na_skhodi_ukrayiny____opytuvannya

Читайте також:  Майже 50% українців вважають, що за підтримку агресії РФ та сепаратизм треба позбавляти громадянства - опитування