Введення у храм Пресвятої Богородиці 2017: що не можна робити в свято

Найважливіше в свято.

4 грудня всі віруючі відзначають велике свято – Введення у храм Пресвятої Богородиці. Він знаменує собою подію, яка вважається однією з найважливіших в Повір’ях. Саме в цей день Богородицю привели в церкву, щоб вона служила Господу. Тоді Марії було всього три роки, незважаючи на це, дівчинка потрапила туди, куди зазвичай діти не заходили. І в Введення у храм Пресвятої Богородиці є чимало різних заборон, тому ми вирішили розповісти вам, що можна робити в свято.

Введення у храм Пресвятої Богородиці 2017: історія свята

Щоб зрозуміти чого не можна робити в Введення у храм Пресвятої Богородиці і чому, потрібно спочатку дізнатися історію свята. Вважається, що батьки Богородиці не могли мати дітей, тому слізно благали Бога про дитя. Натомість вони обіцяли, що вони присвятять дитину служінню Господу. Так і сталося, Марію з трьох років віддали на виховання в храм. А Введення в храм Пресвятої Богородиці знаменує той день, коли Марія переступала поріг святого місця.

Що не можна робити у Введення у храм Пресвятої Богородиці 2017


У Введення у храм Пресвятої Богородиці не можна сильно веселитися, церква не вітає подібного. До того ж, незважаючи на те, що Введення в храм Пресвятої Богородиці – це будній день, всі віруючі намагаються піти в церкву з ранку. А якщо такої можливості немає, то постарайтеся зробити це ввечері.

Крім цього у Введення у храм Пресвятої Богородиці не можна займатися важкою роботою. Як і в будь-яке інше подібне свято не можна прибирати, прати, шити. Так, 4 грудня не можна відмовляти у милостині тим, хто потребує, це каратиметься вищими силами.

Читайте також:  Олена Зеленська зробила несподіване зізнання на всю країну

Так само, у Введення у храм Пресвятої Богородиці категорично забороняється укладати шлюби. Цього не можна робити під час усього Різдвяного посту, але до Введення в храм Пресвятої Богородиці особливо. Зате хрестити дітей у цей день дозволяється.

Дивіться: Церковний календар Введення у храм Пресвятої Богородиці свято сьогодні

Тепер ви знаєте, що не можна робити під Введення у храм Пресвятої Богородиці і точно нічого не пропустите.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...