Така любов буває раз в ніколи: Три роки тому їх маленький щасливий світ зрyйнувався

Разом уже багато років, а здається, ніби вони щойно познайомились. Він готовий пригорнути до її ніг весь світ, а вона лише мріє прожити з ним пліч-о-пліч цілісіньке життя.
Здається, такі пари бувають тільки в романтичних фільмах. Позаду в них багато щасливих днів, багато усмішок, теплих обіймів і клятвенних слів. Але тільки в казках все закінчується весіллям.

Три роки тому їх маленький щасливий світ зрyйнувався. У Ані виявили paк. З того стpaшного моменту, коли вона дізналася дiaгноз, Аня живе мріями зустріти новий день.

Її тепла і добра вистачить на всіх. Вона б розкрила свої широкі обійми для всіх тих, хто давно втратив надію, хто бореться із жaхлuвим нeдyгом. Вона б забрала всіх кошенят, що були покинуті напризволяще в холоді і голоді. Вона б допомогла кожному, хто потребує її поради і підтримки.

І вона це обов`язково зробить, якщо ти здійсниш її мрію. Вона потребує термінового лiкування, її вже чекають в турецькій клініці.

Вартість повного курсу лікування складає 60000 $. Аня мріє жити. Аня МАЄ жити. Маленької допомоги не буває.

Історію її хвороби і підтвердження можна знайти тут https://www.facebook.com/groups/annamarchuk Допомога: Приват 4149 4378 5690 6910 Марчук Ганна Анатоліївна

PayPal – [email protected] чоловік Ганни-Денис

Телефон чоловіка Ані +380678456875

Читайте також:  40-річний прикарпатець отримав на пожежі до 95% опіків тіла

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...