Які секрети приховують жінки різних знаків Зодіаку

З віком, для того, щоб краще пристосуватися до життя, ми освоюємо все більше різних ролей. Кожна роль відповідає різній ситуації, одну роль ми граємо, щоб вижити в колективі, іншу – щоб зберегти відносини в родині. Але часто під цими масками жінка приховує свої справжні риси характеру і емоції. І про ці емоції, буває, навіть рідко хто здогадується.

У кожної жінки досить задатків для того, щоб грати різні ролі в житті, але який у неї характер насправді – цей секрет розповість її знак зодіаку!

Жінка-Овен намагається показати себе сильною, активною, часом навіть aгрeсuвною, але під цією маскою часто ховається тонка душа, яка буквально хоче уваги і турботи до себе. Вона, як дитина, яка хоче, щоб з нею поговорили і зрозуміли. Жінки – Овни дуже бояться самотності, але ретельно маскують свої тонкі емоції і вразливість.

Жінки, народжені під знаком Тельця, всіляко намагаються показати себе спокійними і незворушними, але в глибині душі ненавидять безлад навколо, бояться разючих змін, особливо якщо ці зміни можуть статися з її друзями та родиною.Емоцій своїх вона не виявить ніколи, буде шукати самостійно вихід з будь-якого становища.

Близнюки – жінки часто надягають маску веселості і безтурботності, створюючи видимість не обтяженої проблемами особи. Але в дійсності, характер у цих дам досить знервований, але вони ретельно приховують цю свою рису.

На вигляд жінка-Рак дуже турботлива, вона завжди знайде час поспівчувати, вислухати кожного, порадити, проявити увагу. Насправді ж, в глибині душі ці жінки холодні й розважливі, навіть радячи людині, вони шукають вигоду для себе. З такими жінками слід бути обережнішими.

Жінки – Леви намагаються відповідати своєму королівському знаку, вони завжди горді, здаються часом зарозумілими і недоступними. А ось душа у них під цією маскою – рaнuма і дуже добра, співчутлива і турботлива. Щоб витягнути ці емоції з жінки-Лева, досить оточити її увагою, щоб вона змогла довіритися близькій людині.

Читайте також:  Штайнмаєр заявляє про прогрес у подоланні конфлікту на Донбасі

Дами, що нарoдилися під знаком Діви, завжди точні й акуратні в своїх рішеннях, навіть педантичні. А ховається під цією маскою хитра і розважлива особа. І якщо вона вирішила закохати в себе чоловіка, то її мало цікавитиме його сімейний стан. Для неї – все або нічого.

Жінка-Терези справляє враження людини, яку зазвичай називають «сам спокій». Вона спокійна, некваплива, не створює напруги. Однак же, в стосунках з чоловіками така жінка зробить так, що чоловік навіть не помічає, як стає іграшкою для виконання її бажань і примх. Самостійно вирішувати свої проблемні ситуації жінка- Терези не вміє.

По гордому вигляду жінки Скорпіона, яка намагається здаватися повністю самостійною і незалежною, навіть не скажеш, що в душі вона дуже добра, ніжна, готова завжди прийти на допомогу і зрозуміти, намагається догодити близькій людині в усьому. Той чоловік, який завоює її серце і не злякається цієї маски, безсумнівно, стане найщасливішим

Жінка – Стрілець справляє враження, що їй ніхто не потрібен, вона самовдоволена і живе так, як хочеться їй самій. Але це теж  видимість.

Козероги – жінки намагаються переконати всіх своїм виглядом, що вони самовпевнені і не залежать ні від кого, проявляючи зовнішній спокій. Але, варто тільки чоловікові запропонувати їй щось екстраординарне або незвичайне, вона тут же почне говорити так, що доведеться відразу пошкодувати про зроблену пропозицію.

Жінка – Водолій намагається замилити очі своєю незвичайністю, десь грубуватістю, створює враження непостійної і невизначеної особи. Насправді ж, просто дивлячись людині в очі, вона чітко визначить її плани і наміри, а також здогадається про найпотаємніші думки. І якщо жінка – Водолій дізнається, що чоловік пішов на обман у відносинах з нею, йому слід побоюватися. Емоції будуть бушувати просто через край.

Читайте також:  В УКРОПі пропонують зменшити пенсійний вік для жінок, які народили та виховали трьох і більше дітей

На чоловіків жінка- Риба справляє враження не приголубленої, обділеної увагою особи, яку треба пожаліти, допомогти і підставити їй своє міцне плече. Але зовнішність цих жінок не така проста. Риби знають, де і як підчепити на гачок кращого чоловіка, як його краще зачепити і як не втратити.

Джерело.