“За погану сторону…”: Винник зробив різку заяву про Революцію Гідності

Співак розповів про деякі подробиці, пов’язані з Революцією гідності передає Корупція.Інфо

Олег Винник дав пояснення, чому відмовився виступати на сцені під час Революції гідності.

Про це співак повідомив в ефірі програми “Бацман” на телеканалі 112. Український співак зізнався, що під час Революції гідності до нього зверталися з пропозицією виступити на сцені.

Але Олег Винник відповів відмовою, так як не хотів підтримувати ту чи іншу сторону. “Поставте сцену посередині, щоб мене всі почули. Тоді я піду”, – сказав український артист. Хто саме звертався до нього з пропозицією, співак не уточнював і відповів дуже розмито.

“За погану сторону. За тих, яких вже немає. Правда, не знаю, хто зараз хороша сторона”, – зізнався співак.

А нещодавно, у інтерв’ю Styler, Олег Винник зізнався, що ніколи б не зміг зрадити своїй батьківщині.
“Ніколи не зможу зрадити своїй Батьківщині. Звичайно, я їздив по світу, ставив перед собою мету заробити гроші, вивчити іноземну мову, отримати роль, досягти певних вершин. Але це не означає, що я вирішив покинути свою країну і ніколи сюди не повернуся. В моєму розумінні такого не може бути апріорі. Я вважаю, що людина повинна набиратися досвіду, при цьому не змінюючи самому собі”, – сказав співак. Український співак довгий час прожив у Німеччині, де почав кар’єру оперного співака, а кілька років тому повернувся в Україну.

Читайте також:  "Хочу приділити час особистому життю": популярний український співак заявив про завершення кар'єри (відео)

Джерело.

загрузка...