“Вийти заміж і померти”: Дівчину вбила невідома інфекція через кілька годин після весілля

Джаміка Маккарті та її чоловік одружувалися на півострові Уангапапараоа в Окленді у Новій Зеландії. Наречена мала чудовий настрій і з нетерпінням очікувала весілля, однак під час святкування жінці стало зле, а трохи пізніше вона померла від менінгококової інфекції, передає Корупція.Інфо.

“Її смерть – це величезний шок для всіх, бо це трапилося так швидко, і це було неймовірно важко пережити. Її забрала від нас без попередження жахлива смертельна хвороба”, – сказав чоловік померлої.

Її рідні запевняли, що Джаміка була дуже позитивною жінкою, з нетерпінням очікувала весілля.“Джаміка була такою щасливою, що одружується, а весілля було прекрасною, щасливою годиною, коли вона була оточена любов’ю”, – заявили члени сім’ї жінки.

Вони називають її найдобрішою людиною у світі, котра завжди ставила інтереси близьких вище за свої. Вона любила життя, а сама була улюбленою жінкою, дочкою, сестрою, племінницею, кузиною.

Проте близькі Джаміки не будуть просити благочинної допомоги, вони воліють оминути зайву увагу. Однак вони не проти, якщо хтось робитиме це для них за власним бажанням.

Відомо, що кожного року в Окленді у Новій Зеландії фіксується в середньому 28 випадків зараження менінгококовою інфекцією. Серед симптомів гарячка, нудота, головний біль, сонливість або розгубленість, втрата концентрації, болі у м’язах, дратівливість від яскравого світла.

Читайте також:  В Івано-Франківську колишній військовий перетворює зламані годинники на картини

Джерело.

загрузка...