Хороший подарунок на Миколая! Росіяни забираються з Донбасу

У МЗС Росії зробили офіційну заяву.

У Міністерстві закордонних справ Росії заявили про припинення роботи своїх військових у Спільному центрі контролю і координації припинення вогню і стабілізації лінії зіткнення сторін (СЦКК).

Про це повідомили на офіційному сайті МЗС Росії.

Російські дипломати поскаржилися, що 1 січня 2018 років Україна планує ввести новий порядок в’їзду і перебування громадян Росії на своїй території, відповідно до якого вони повинні будуть завчасно повідомляти свої докладні персональні дані українській владі.

“Ця норма не відповідає положенням Угоди між Урядом Російської Федерації і Урядом України про безвізові поїздки громадян Російської Федерації та громадян України від 16 січня 1997 року та є неприйнятною для російських військовослужбовців”, – пишуть росіяни.Вже завтра, 19 грудня 2017 року, російські офіцери залишать СЦКК.

СЦКК – група з контролю за дотриманням Мінського протоколу, до якої входять представники української та російської сторін, а також ОБСЄ. Центр почав роботу 26 вересня 2014 року в місті Соледар Донецької області. З квітня 2015 року українська та російська сторони почали вести окремі журнали випадків порушення режиму припинення вогню.

Читайте також:  За добу бойовики 42 рази обстріляли позиції сил АТО

Джерело.

загрузка...