Гроші, амфетамін, опій: Вчителі однієї з львівських шкіл спіймали на торгівлі наркотиками. “Штовхали” учням?

У Львівській області правоохоронці затримали сімейну пару педагогів, які торгували наркотиками.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.
“Зловмисники, жителі Львівської області, налагодили канал постачання з країн Європейського союзу і подальшої реалізації в Україні наркотиків і психотропів. Поліцейські з’ясували, що наркодилерами виявилися вчителі середньої школи. Один із педагогів викладав основи безпеки життєдіяльності та історію, а інший – англійську мову”, – йдеться в повідомленні.

Оперативники провели ряд необхідних дій і вилучили у подружжя велику партію наркотичних і психотропних речовин. Серед вилученого зокрема – 100 г амфетаміну, 0,5 л опію ацетильованого та 100 г опію екстракційного. Крім того, вилучено понад 100 пігулок наркотичного лікарського засобу “Subutex”, 57 флаконів лікарського засобу “Тропикамид”, а також понад 150 таблеток лікарського засобу з вмістом прекурсору “псевдоефедрин”. Цей препарат використовується для виготовлення метамфетаміну. За цінами “чорного ринку” вартість вилученого становить понад 250 тис. гривень.

Зараз подружжя, підозрюваних у наркоторгівлі, заарештували. Слідчі інкримінують затриманим протиправні дії, пов’язані зі збутом наркотиків і психотропів (частина 3 статті 307 Кримінального кодексу України). За вчинення такого злочину передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років із конфіскацією майна.

Читайте також:  Як не зруйнувати сексуальне життя: 6 звичок, від яких варто відмовитися

Джерело.

загрузка...