«Депутатів poзcтpiляли!»: Жириновський розповів про «геноцид росіян» у Львові

Скандальний російський політик, депутат нелегітимної Держдуми РФ Володимир Жириновський в ефірі телеканалу «Росія-1» відзначився черговою гучною заявою на адресу України.

Лідер ЛДПР звинуватив російську владу у відсутності реакції на «масові вбивства росіян» на території України з початку ХХ століття.

«Ми замовчали всю трагедію російських на західній Україні… Талергоф, концтабір – на початку Першої світової війни туди зганяли російських і тримали під відкритим небом на голій землі, на снігу… Угорські улани прив`язували селян російських до коней і волокли кілька кілометрів – ми все це замовчали!» – заявив він.

Жириновського також обурила «українізація України», яку нібито проводили комуністи з 1920-го по 1939 роки.

«Насильно українізовували росіян, їх змушували записуватися українцями. На роботу беруть – принеси довідку, що ти прослухав курс українознавства… Російських депутатів у Віденському парламенті розстріляли! Ми говорили про це? Все замовчуємо!» – додав він.

Також одіозний політик заявив, що «Ленін, Сталін і Хрущов створили Україну».

«У неї нічого не було! Був Київ, Житомир, Волинь… Ми додали їм величезну кількість земель», – сказав він.

На думку Жириновського, російськими варто вважати тих, хто «споконвіку жив на території Київської Русі».

«У Львові була партія «Союз русского народа» – там було більше російських патріотів, ніж в Петербурзі», – сказав він, додавши, що на території західної України нібито захопили сотні храмів Російської православної церкви.

«Б`ють священиків, вбивають віруючих, а ми мовчимо… Я б відправив десантників!» – зазначив політик.

Читайте також:  Коломойський розповів, кого з кандидатів у президенти фінансують українські олігархи (відео)

Джерело.

загрузка...