Глава УГКЦ освятив у Франківську ікону Фатімської Богородиці і камінь під будівництво дитячого садочка (фото)

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук 22 грудня прибув на парафію святих Кирила і Методія, що в Івано-Франківську.

Святкування Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, розпочались Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолює Глава УГКЦ.

«Для того, щоб ми зрозуміли, чому ми сьогодні через тисячі років після тої події знову її згадуємо і святкуємо, ми повинні прислухатися до Слова Божого. Змістом сьогоднішнього свята є благовість перемоги – перемоги добра над злом, перемоги чистоти над нечистю і всім тим, що постає на Бога. Сьогоднішнє свято є святом сили добра», – такими словами звернувся Предстоятель до вірних на початку своєї проповіді.
Глава УГКЦ також звернув увагу на те, що сьогоднішнє свято звертає нам увагу на те, що в лоні св. Анни непорочно зачинається Пречиста Діва Марія. Маючи природніх батьків, будучи зачатою від батька і матері, вона не зазнала над собою влади первородного гріха. Тому в наших піснеспівах ми її величаємо як «Присноблаженную і непорочну».

«Я сьогодні приїхав до вас, щоби урочисто завершити ювілейний рік, присвячений 100-річчю об’явлень Матері Божої у Фатімі. Ми починали цей ювілейний рік там, разом з усіма східними католицькими єпископами Європи. На цю прощу з’їхалися наші прочани, наші емігранти з центральної і західної Європи, які вперше провели свій з’їзд. І там я звернувся до них тими словами, якими Діва Марія звернулась до дітей: «Ви хочете каятись і молити Бога за грішників? Чи ви хочете жертвувати свої діла покути, свої страждання за навернення Росії?» Мої люди сказали мені: «Хочемо!» – поділився спогадами Патріарх.

За його словами, фатімські об’явлення говорять нам про Україну. Пресвята Богородиця попереджали нас про час великої війни, про те, що ці диявольські ідеології, які йшли з Росії, будуть небезпечними усім. Вона просила дітей, щоб вони стали учасниками перемоги добра над злом. І цей заклик стосується абсолютно кожної людини.

Читайте також:  Apple вже готується до випуску iPhone 8: iPhone 7s не буде

«Щоб завершити цей ювілейний рік, я приїхав до вас. Тому що, коли ці обіцянки Пречистої Діви Марії не дійдуть до кожної парафії, коли кожен християнин, кожен українець не пообіцяє Богові і Церкві, що він буде боротися зі злом, коли не стане співучасником боротьби проти зла, – до того часу ми не відчуєм радості перемоги, яку ми уже сьогодні святкуємо», – наголосив Блаженніший.

На думку Глави УГКЦ, вже сьогодні той змій, який нас кусає, який вбиває на Донбасі наших синів і дочок є переможений.

«Нам інколи здається, що добро і правду треба захищати. Нам деколи здається, що неправда і зло є сильнішими. Але, повірте мені, – це є ілюзія, яку навіює нам наш ворог, тому що добро і правда, як світло, яке засвічуємо на свічнику, має свою власну силу, має свою власну перемогу. Добро треба чинити, тоді воно буде світити. Правду треба проголошувати і свідчити. Вона має власну силу перемогти всяку неправду і всяке зло. Живімо в правді, чинімо добро і побачимо його перемогу, його силу!» – заохотив Патріарх.

Варто зазначити, що Блаженніший Святослав привітав усіх з сьогоднішнім святом, особливо ж тих, хто носить ім’я матері Пресвятої Богородиці св. Анни. Він також побажав усім присутнім брати участь в перемозі добра над злом. Цього нас навчить Пречиста Діва Марія, об’явлена в Фатімі, через щоденні жертви, покути, молитву за навернення грішників.

«Берімо участь в перемозі України!», – закликав Глава УГКЦ присутнім.

Після завершення спільної молитви, на церковному подвір’ї відбулось освячення ікони-мозаїки Фатімської Богородиці. Також Патріарх благословив наріжний камінь під будівництво дитячого садочка «Ковчег».

Читайте також:  У Калуші екстрасенси проводили розслідування таємничих подій у житті місцевої жительки (фото)

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...