Чоловікам до 45 років заборонено перетинати кордон, і ось чому

У чому причина таких змін?
В інтернет-джерелах поширили інформацію щодо заборони виїзду за кордон чоловікам віком до 45 років, які не пред’явили військовий квиток. Прикрдонники прокоментували ситуацію.

Як повідомляє телекомпанія “М-студіо”, військовий комісар Олександр Балакаєв запевнив, що це фейк і жодних подібних розпоряджень ні від Міноборони, ні з інших відомств не надходило.

“Стосовно перетину громадянами України, як військовозобов’язаним, так і призивного віку не існує вказівок з даного приводу.З Міністерства оборони даних вказівок до військового комісаріату не надходило”, – сказав Балакаєв.

Крім того, в Мукачівському об’єднаному військкоматі також спростували інформацію про те, що одразу після новорічних свят розпочнеться сьома хвиля мобілізації.

Нагадаємо, у фейкових повідомленнях в соцмережах йшлося, що нібито після Нового року набуде чинності закон, згідно з яким чоловікам, яким не виповнилося 45 років і без додаткових дозвільних документів, наприклад довідки з військкомату, буде заборонено виїжджати із країни. Така інформація поширювалася із посиланням на “джерела в Службі безпеки України”.

Читайте також:  Несправжні причини чоловічої відмови від сексу

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...