Якби міг, замкнувся б з нею в хаті до весни: після візиту до лікарні дитина померла від кору (ФОТО)

17-річна одеситка померла від двосторонньої пневмонії як ускладнення після зараження кором, хоча мала усі щеплення.

Батько дівчинки Сергій Гальчинський написав у своєму Facebook, що одеські лікарі не повідомляли про епідемію до Нового року.

«21 грудня 2017 року біля мене померла дочка. Їй щойно виповнилося 17 років і вона померла від двосторонньої пневмонії як ускладнення після зараження кором, причому були зроблені всі щеплення. На кір вона заразилася у лікарні, куди її привезли за рекомендацією лікарів для бронхоскопії легень «щоб не хворіла». Про те, що епідемія кору гуляє із серпня місяця, у лікарні, звичайно, ніхто не попередив», – зазначив він.

Разом з тим, вважає Гальчинський, лікарі нічого не повідомляли, бо за статистикою було рано називати це «епідемією», або ж потрібні були гроші перед Новим роком.

«У результаті сухі цифри статистики забрали мою дочку. Якби можна було повернутися назад – я замкнувся із нею в домі і забив всі вікна і двері до весни. І глибоко наплювати на все ЗНО та загальноосвітню систему в цілому», – написав він.

Також батько каже, що краще б три роки дівчинка сиділа в одному класі, але була живою.

«Наскільки я знаю, з 5 дітей, померлих разом із моєю донькою, у «статистику» внесли 2, в іншому випадку треба оголошувати епідемію, проводити поголовну вакцинацію і ставити все на карантин.Шановні батьки! Прошу вас тисячу разів подумати, перш ніж відпускати дітей у дитячий садок, школу та інші громадські місця, тому що ця хвороба забирає життя наших дітей», – резюмував він.

Згодом повідомлення зникло зі сторінки чоловіка.

«Шановні люди. Я писав пост тільки, щоб попередити, без будь-яких роздувань, звинувачень і анамнезів історії хвороби. А тепер зателефонувала дружина зі сльозами, просить видалити, тому що це перетворилося в якийсь балаган. Я сподіваюся, що той, хто почув мене, той мене зрозуміє», – написав батько.

Читайте також:  Священик, який скоїв ДТП у Франківську, пояснює алкоголь в крові краплями від серця

Джерело.