Стало відомо як правильно ставити свічку в церкві: тільки не запалюйте її від…

Багато початківців не знають, куди поставити запалену свічку. До такої людини обов’язково постарається підійти відьма або чаклун з радою. Людині кажуть: «Постав свічку і виходь з церкви задом». Якщо ти так зробиш, то наведеш на себе порчу, передає Корупція.Інфо

У храмі не бажано запалювати свічку від сірників або запальнички, а від лампадки, що горить в центрі. Ні в якому разі не пали свою свічку від тих, що поруч стоять, щоб не перетягнути на себе чужі проблеми. Також не дозволяй іншим підпалювати від твоєї, щоб вони не відібрали твоє щастя.

Не відходь від своєї свічки, яку поставила на благо, до тих пір поки не прогорить більша її половина.Тому що, її просто можуть прибрати і поставити іншу.

Туши свічку самостійно і роби це пальцями, а не задуваючи.

Зверни увагу на такий момент: ти запалила свічку, відійшла від неї, а та раптом закоптила. Не полінуйся і подивися собі під ноги. Ти можеш стояти на проклятій голці. Але якщо дивитися на речі реально, то причиною цього може бути просто неякісний гніт.

І на останок. Може скластися така ситуація: ти йдеш по вулиці біля церкви, а до тебе підходить мила бабуся, яка просить тебе порахувати кількість куполів.

Не роби цього!

Це зовсім не означає, що потрібно обходити церкву стороною. Навпаки, приходь в це місце, як тільки у тебе з’являється таке внутрішнє бажання. Просто знай, що не всі люди мають добрі наміри, але таке життя, і це не повинно бути перешкодою для будь-яких твоїх дій.

Читайте також:  У Константинопольському патріархаті заявили, що УПЦ МП не має права “виганяти” екзархів з України

Джерело.