Тіла дітей засолили, щоб швидше розклались: Жителів міста вразила страшна знахідка

Жителі індійського штату Уттар-Прадеш виявили мішки з тілами двох дівчаток на березі каналу Шарда. Невідомі злочинці намагалися позбутися від дитячих тіл, обклавши їх сіллю і викинувши в воду, їхній  моторошний план майже увінчався успіхом.

Коли місцеві жителі виявили викинуті на берег мішки, вони прийшли в жах. Тіла дівчаток, одній з яких близько семи, а інший – близько дванадцяти років, були обкладені кам’яною сіллю. Поліція припускає, що таким чином злочинці сподівалися швидше знищити трупи дітей.

На даний момент слідчим так і не вдалося з’ясувати, як давно були вбиті дівчатка і коли саме їх тіла викинули в канал. Більш того, на сьогоднішній день тіла не опізнані і навіть точний вік жертв невідомий. Все це значно ускладнює пошуки злочинців, адже вбиті діти могли бути привезені з іншого штату.

Незважаючи на мізерні докази, поліцейські встановили, що вбивство дітей було ретельно сплановано.Судмедекспертам вдалося з’ясувати, що злочинці заткнули дівчаткам роти, після чого задушили їх. Розслідування цього страшної справи триває.

Читайте також:  “Моторошніше не придумаєш: На хрестинах обвалилась церква і вбила десятки людей. Кадри не для слабких!

Джерело.