Футбол. Кубок України. 1/4 фіналу. Перша гра: «Металіст» – «Шахтар» – 0:2

По голу футболістів донецького «Шахтаря» на початку кожного з таймів дозволяють їм дивитись у перспективу просування по раундах Кубка України в суперечці з харківським «Металістом».

1425495379-9626

Футбол. Кубок України. 1/4 фіналу. Перша гра

«Металіст» (Харків) – «Шахтар» (Донецьк) – 0:2 (0:1)

4 березня. Львів. Стадіон «Арена-Львів».

Арбітр: Сергій Березка (Київська обл.)

Асистенти: Анатолій Дудчик (Чернігів), Олександр Корнійко (Полтавська обл.)

Четвертий арбітр: Олександр Дердо (Іллічівськ)

«Металіст»: 23. Погорілий, 47. Бойчук (15. Рижук, 41), 3. Іщенко, 30. Булят, 19. Селін (45. Осман, 73), 43. Ткачук, 9. Бобко, 2. Довгий, 5. Ковальчук, К., 10. Каядо, 42. Чегуренко (2. Бесєдін, 46)

Запасні: 1. Сидоренко, 53. Сизий, 86. Барілко, 54. Ковтун

Головний тренер: Ігор Рахаєв

«Шахтар»: 23. Сарнавський, 33. Срна, 5. Кучер, 44. Ракицький (38. Кривцов, 72), 31. Ісмаїлі (20. Коста, 72), 6. Степаненко, 74. Коваленко, 7. Нем, 11. Марлос, 28. Тайсон (89. Дентіньо, 59), 21. Гладкий

Запасні: 32. Каніболоцький, 77. Ілсіньо, 29. Тейшейра, 9. Луїс Адріано

Головний тренер: Мірча Луческу

Голи: 0:1 – Кучер (4), 0:2 – Гладкий (54)

Попередження: Коваленко (89), Бобко (90+2)

Склад «Металіста» за три дні помітно «подорослішав», хоча основна ударна сила харків’ян восени знову залишилась поза грою, а Сергій Назаренко та Володимир Прийомов були дискваліфіковані. Водночас дебютували у номінальних господарів «Арени Львів» два легіонера, а також Євген Селін та Олексій Довгий, які перейшли з «Динамо» та «Іллічівця» відповідно, пише fpl.ua.

Мірча Луческу на формально гостьовий поєдинок, хоча у Львові «гірники» вже багато до чого звикли, вирішив перевірити у справі звичних резервістів, за винятком захисної лінії. Такого кадрового потенціалу цілком вистачило задля перемоги з надійним рахунком.

«Шахтар» забив вперше дуже швидко. Навіс зі штрафного від Даріо Срни дозволив Олександру Кучеру у чужому штрафному майданчику відірватись від Селіна та випередити Кирила Ковальчука – 0:1. Найбільш пам’ятна атака за матч «Металісту» вдалась у середині першого тайму, коли по черзі Іван Бобко, Девід Каядо та Юрій Ткачук не змогли досягти бажаного ефекту поблизу воріт Богдана Сарнавського.

А суперник дочекався свого шансу вже після перерви: Олександр Гладкий без проблем розібрався у ситуації, коли ефектний прохід з наступною передачею здійснив Веллінгтон Нем.

Надалі донеччани не нагнітали обстановку, а харків’яни не знайшли сил та можливості забити перший весняний м’яч.