Фільм жаху Бекмамбетова увійшов до трійки лідерів американського кінопрокат

Малобюджетний фільм жахів Unfriended (“Прибрати з друзів”) увійшов до трійки лідерів за підсумками вихідних.

1611860
Малобюджетний фільм жахів Unfriended (“Прибрати з друзів”) російського продюсера Тимура Бекмамбетова і режисера Лео Габріадзе, згідно з даними Box Office Mojo, зібрав в американському прокаті 16 мільйонів доларів, завдяки чому увійшов до трійки лідерів за підсумками вікенду.

“Фільм задумувався як суто експериментальний. Всі, до кого я приходив з його ідеєю, ставилися до неї дуже скептично. Вони не вірили, що глядач зможе стежити за дією, повністю відбувається на екрані комп’ютера, більше 5-10 хвилин”, – цитує Бекмамбетова газета Известия.

Фільм “Прибрати з друзів”, бюджет якого склав один мільйон доларів, випередили “Форсаж 7” з касовим збором у розмірі 29 мільйонів доларів, і “Товстун проти всіх”, що зібрав 24 мільйони.

За сюжетом, шістьох шкільних друзів починає тероризувати невідомий хакер під ніком Billy227, що отримав доступ до їх приватного листування. Він переслідує певну мету – з’ясувати, хто виклав в інтернет скандальне відео з їх однокласницею, через яке дівчина покінчила з собою. Дія повністю відбувається на екрані комп’ютера.

Читайте також:  Донька Ленні Кравіца знялася топлес у новій фотосесії