Леся Нікітюк розповіла, як познайомилася з коханим і коли буде весілля

Екс-ведуча шоу “Орел і Решка” Леся Нікітюк зізналася, що не поспішає створювати сім’ю

Катерина Осадча в одному зі своїх останніх інтерв’ю з Лесею Нікітюк обмовилася, що ведуча збирається заміж. Артистка не спростувала цієї інформації, а лише сказала, що Катя буде однією з перших, кому вона розповість, коли буде весілля.

А зараз Леся Нікітюк каже, що про весілля зі своїм хлопцем вони не думають. Про це і про те, як познайомилася з коханим, Нікітюк розповіла в інтерв’ю журналу “VIVA!”.

Звичайно ж, у мене як у нормальної красивої дівчини буде весілля. Може, в цьому році, може, в наступному. Може, через 5 років. Звичайно, я мрію про цю подію і хочу зробити фотографії у красивій сукні разом зі своїм нареченим.

Нікітюк зазначила, що її молодий чоловік ніякого відношення до шоу-бізнесу не має.Але Лесю все влаштовує, адже він багато в чому допомагає їй. Так би мовити, дає слушні поради:

Мій молодий чоловік зі сфери бізнесу, але не шоу-бізнесу. Так, ця людина мій сусід, ми довго жили поруч двері в двері. Жодного разу не зустрічалися. І ось одного разу прямо в тамбурі ми з ним зустрілися і познайомилися. Разом ми вже рік. І все прекрасно! Ми навіть один одного лайкаємо.

Ось тільки поки Леся Нікітюк не поспішає святкувати весілля. Вона зазначає, що хоче створити сім’ю, будучи повністю незалежною і твердо стояти на ногах.

Читайте також:  Вибух перетворив весілля в похорон: Загинув наречений з гостями, за життя нареченої боряться лікарі

Джерело.